Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów

Zakończony niedawno rok obfitował w liczne sukcesy polskich zawodniczek sportów sylwetkowych. Wiktoria Nnaka, Patrycja Słaby, Dagmara Dominiczak, Adrianna Kaczmarek czy Anna Banks osiągnęły życiowe sukcesy, jednak nie zamierzają spoczywać na laurach i mocno pracują na kolejne trofea. Czołowe fitnesski mają już za sobą pierwsze noworoczne treningi.

Miniony weekend nasze znakomite reprezentantki spędziły w większości na siłowni, rozpoczynając 2021 rok od pełnej jednostki treningowej. Ambitne fitnesski wyznaczyły sobie już nowe cele, do realizacji których przystąpiły w błyskawicznym tempie, motywując przy okazji swoich fanów do jak najszybszego wdrożenia w życie noworocznych postanowień związanych z poprawą sylwetki.

„Postanowienia noworoczne same się nie zrealizują! Ruszyliście już z treningami? Mimo zamkniętych siłowni, trening w domu może wiele zdziałać! Moim sylwetkowym celem aktualnie jest zwiększenie masy mięśniowej, nie tracąc przy tym odpowiednich proporcji” – napisała na swoim Instagramie Patrycja Słaby.

Do swojej rutyny treningowej wróciła także Wiktoria Nnaka – największe odkrycie 2020 roku w sportach sylwetkowych. W rodzinnym Koszalinie genialna 19-latka rozpoczęła przygotowania do obrony licznych tytułów wywalczonych na przestrzeni minionych miesięcy, na czele z mistrzostwem Europy oraz świata w kategorii bikini fitness IFBB, a także złotymi medalami przywiezionymi z grudniowego Arnold Classic Europe. W natłoku obowiązków Wiktoria znajduje również czas na spotkania ze swoją przyjaciółką Marceliną Woźniak – mistrzynią świata juniorek. Obie panie wzajemnie motywują się do wytężonej pracy.

Nie próżnują też polskie uczestniczki prestiżowych zawodów Mr. Olympia 2020Adrianna Kaczmarek i Anna Banks. Po odpoczynku od diety oraz aktywności w social mediach, złota medalistka Mistrzostw Europy IFBB Pro 2020 z Alicante wróciła do treningów w Warszawie. Z kolei mieszkająca na co dzień w Liverpoolu Banks nawet podczas urlopu za Oceanem nie zrezygnowała z ćwiczeń, a niedawno zamieściła na swoim Instagramie post, w którym zachęca do zmiany nawyków na lepsze.

„Rzucenie palenia. Dołączenie do siłowni. Powstrzymanie się od przeklinania? Rezygnacja z czekoladek. Styczniowa abstynencja. „Wegański styczeń” (ang. Veganuary). Wszystkie te modne szaleństwa na początek roku. […] Niezależnie od celu, mam nadzieję, że znajdziesz odwagę, inspirację i motywację, aby po prostu to zrobić. Nieustannie przekraczaj i zaskakuj siebie przez cały rok / przez całe życie. Zostawmy styczeń wolnym od tego” – zachęca urocza Polka.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przykładowe CV do pracy – porady, jak napisać CV?
Przykładowe CV do pracy – porady, jak napisać CV?
Praktyczne wskazówki znajdziesz w dalszej części artykułu.
W czym pić yerba mate?
W czym pić yerba mate?
Yerba mate to tradycyjny napój południowoamerykański, cieszący się rosnącą popularnością na całym świecie nie tylko ze względu na swój wyjątkowy smak.
Co jeść i pić, aby utrzymać zbilansowaną dietę?
Co jeść i pić, aby utrzymać zbilansowaną dietę?
Sport to zdrowie – w to stwierdzenie nie wątpi żaden z nas, ale jak ważna jest zbilansowana dieta? Odpowiedni jadłospis wpłynie korzystnie nie tylko na Twój organizm, ale także na Twoje wyniki. Dowiedz się co jeść, żeby dać swojemu ciału to, co najlepsze!
Ostatnie wpisy