Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów

Zakończony niedawno rok obfitował w liczne sukcesy polskich zawodniczek sportów sylwetkowych. Wiktoria Nnaka, Patrycja Słaby, Dagmara Dominiczak, Adrianna Kaczmarek czy Anna Banks osiągnęły życiowe sukcesy, jednak nie zamierzają spoczywać na laurach i mocno pracują na kolejne trofea. Czołowe fitnesski mają już za sobą pierwsze noworoczne treningi.

Miniony weekend nasze znakomite reprezentantki spędziły w większości na siłowni, rozpoczynając 2021 rok od pełnej jednostki treningowej. Ambitne fitnesski wyznaczyły sobie już nowe cele, do realizacji których przystąpiły w błyskawicznym tempie, motywując przy okazji swoich fanów do jak najszybszego wdrożenia w życie noworocznych postanowień związanych z poprawą sylwetki.

„Postanowienia noworoczne same się nie zrealizują! Ruszyliście już z treningami? Mimo zamkniętych siłowni, trening w domu może wiele zdziałać! Moim sylwetkowym celem aktualnie jest zwiększenie masy mięśniowej, nie tracąc przy tym odpowiednich proporcji” – napisała na swoim Instagramie Patrycja Słaby.

Do swojej rutyny treningowej wróciła także Wiktoria Nnaka – największe odkrycie 2020 roku w sportach sylwetkowych. W rodzinnym Koszalinie genialna 19-latka rozpoczęła przygotowania do obrony licznych tytułów wywalczonych na przestrzeni minionych miesięcy, na czele z mistrzostwem Europy oraz świata w kategorii bikini fitness IFBB, a także złotymi medalami przywiezionymi z grudniowego Arnold Classic Europe. W natłoku obowiązków Wiktoria znajduje również czas na spotkania ze swoją przyjaciółką Marceliną Woźniak – mistrzynią świata juniorek. Obie panie wzajemnie motywują się do wytężonej pracy.

Nie próżnują też polskie uczestniczki prestiżowych zawodów Mr. Olympia 2020Adrianna Kaczmarek i Anna Banks. Po odpoczynku od diety oraz aktywności w social mediach, złota medalistka Mistrzostw Europy IFBB Pro 2020 z Alicante wróciła do treningów w Warszawie. Z kolei mieszkająca na co dzień w Liverpoolu Banks nawet podczas urlopu za Oceanem nie zrezygnowała z ćwiczeń, a niedawno zamieściła na swoim Instagramie post, w którym zachęca do zmiany nawyków na lepsze.

„Rzucenie palenia. Dołączenie do siłowni. Powstrzymanie się od przeklinania? Rezygnacja z czekoladek. Styczniowa abstynencja. „Wegański styczeń” (ang. Veganuary). Wszystkie te modne szaleństwa na początek roku. […] Niezależnie od celu, mam nadzieję, że znajdziesz odwagę, inspirację i motywację, aby po prostu to zrobić. Nieustannie przekraczaj i zaskakuj siebie przez cały rok / przez całe życie. Zostawmy styczeń wolnym od tego” – zachęca urocza Polka.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Maszyny czy ćwiczenia na wolnych ciężarach – który rodzaj treningu jest skuteczniejszy?
Maszyny czy ćwiczenia na wolnych ciężarach – który rodzaj treningu jest skuteczniejszy?
Maszyny czy ćwiczenia na wolnych ciężarach? Podpowiadamy, na jaki rodzaj treningu się zdecydować!
L-karnityna bezpiecznym wspomaganiem treningu siłowego
L-karnityna bezpiecznym wspomaganiem treningu siłowego
Suplementy z dodatkiem L-karnityny doskonale sprawdzają się u sportowców, gdyż w pozytywny sposób wpływają na osiągane wyniki. Oto garść przydatnych informacji na ich temat.
Jak oglądać mecze live w smartfonie
Jak oglądać mecze live w smartfonie
Istotą śledzenia piłkarskich meczów jest ich śledzenie w czasie rzeczywistym. To jasne, że warto oglądać też retransmisje spotkań, np. w […]
Ostatnie wpisy