Marzenia poparte ciężką pracą. Adrianna Kaczmarek wyruszyła na podbój Mr. Olympia 2020!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Marzenia poparte ciężką pracą. Adrianna Kaczmarek wyruszyła na podbój Mr. Olympia 2020!

W ten weekend na scenie legendarnych zawodów Mr. Olympia zadebiutuje reprezentantka naszego kraju i ambasadorka Olimp Sport Nutrition – Adrianna Kaczmarek. Polka powalczy o medal w kategorii „Bikini Fitness”. Jej historia dobitnie pokazuje, że ambicja oraz regularne treningi mogą doprowadzić w sportach sylwetkowych do wielkich osiągnięć.

Na obecne sukcesy Adrianna Kaczmarek pracowała latami, wszak sport był obecny w jej życiu od dzieciństwa. Już jako pięciolatka uczęszczała na zajęcia pływackie, a przez siedem lat startowała z powodzeniem w różnych zawodach. Później doszła jeszcze fascynacja jeździectwem i kolejne turnieje. To zaszczepiło w niej ducha sportowej rywalizacji.

Siłownię nastoletnia Ada odwiedzała już w czasach szkolnych, co – jak się okazało – zaowocowało życiową pasją do sportów sylwetkowych. W pierwszych zawodach kulturystycznych wystartowała mając ukończonych zaledwie 17 wiosen, a treningi musiała godzić z nauką oraz pracą w roli… sprzedawcy zdrowych sałatek.

„Wstawałam o 4 rano. Szłam do pracy, następnie do szkoły, gdzie byłam do 14-15. Prosto po szkole biegłam na trening, a następnie znowu do pracy. Dopiero potem wracałam do domu” – relacjonuje Kaczmarek.

Teraz kulturystyka to dla niej nie tylko pasja, ale także praca oraz sposób na życie. Wszystkie aspekty jej codzienności zostały podporządkowane intensywnym treningom i startom w profesjonalnych zawodach.

„Cykl startów w zawodach determinuje wszystkie aspekty mojego życia. Od tego, w jakiej fazie przygotowań jestem, zależy na przykład moja suplementacja, kiedy pojadę na wakacje, czy wyjdę na obiad do restauracji lub zjem coś spoza swojej rozpisanej diety. Żyję w takim systemie od tak dawna, że nawet moja babcia przestała mnie już namawiać na ciasto, gdy ją odwiedzam. Zresztą cała rodzina akceptuje i szanuje to, że tak wygląda moja praca” – opowiada urocza fitnesska.

Źródło: Instagram Adrianny Kaczmarek

W sobotę 19 grudnia spełni się wreszcie jej największe marzenie – weźmie udział w prestiżowych zawodach Mr. Olympia, które dla wielu zawodników i zawodniczek stanowią ukoronowanie kariery. Wyjazd do Orlando, gdzie w tym roku wyjątkowo odbędzie się kultowa impreza, nie był jednak usłany różami. Kaczmarek musiała bowiem podróżować do Stanów Zjednoczonych przez Cypr oraz Dubaj, a ostatni etap jej wyprawy trwał bagatela 41 godzin! Ostatecznie, po przebyciu dwutygodniowej kwarantanny na Wyspie Afrodyty, dotarła na Florydę i zdążyła już odebrać swój numer startowy. Oby liczba „21″ okazała się dla niej równie szczęśliwa, jak dla graczy słynnego Blackjacka!

Zdjęcie wyróżniające: Adrianna Kaczmarek / Instagram

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Maty do ćwiczeń – idealny towarzysz treningu
Maty do ćwiczeń – idealny towarzysz treningu
Maty do ćwiczeń - twoje bezpieczne i wygodne miejsce do treningu. Odkryj komfort i wszechstronność, które przyspieszą osiągnięcie twoich fitnessowych celów!
Jak skutecznie dbać o waporyzator do suszu?
Jak skutecznie dbać o waporyzator do suszu?
Dowiedz się jak odpowiednio pielęgnować swój waporyzator do suszu, aby cieszyć się jego długą żywotnością i optymalnym działaniem.
Ornityna na przyrost suchej masy mięśniowej. Działanie, dawkowanie, skutki uboczne
Ornityna na przyrost suchej masy mięśniowej. Działanie, dawkowanie, skutki uboczne
Dlaczego ornityna to numer jeden, jeśli chodzi o przyrost suchej masy mięśniowej? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym suplemencie!
Ostatnie wpisy