Kolejny medal Anny Banks! Imponująca forma Polki przed zawodami w Orlando
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolejny medal Anny Banks! Imponująca forma Polki przed zawodami w Orlando

Na niespełna miesiąc przed najważniejszą imprezą w świecie kulturystyki i fitness fantastyczną sylwetką imponuje Anna Banks. Mieszkająca na co dzień w Wielkiej Brytanii zawodniczka, która na Mr. Olympia 2020 będzie reprezentowała nasz kraj, zdobyła w ubiegłym tygodniu srebrny medal na zawodach Rumunia Pro Muscle Fest w Bukareszcie i z taką formą ma szansę powalczyć o miejsce na podium także na Florydzie.

32-latka relacjonuje swoje przygotowania na Instagramie i trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić. Uwagę przykuwają zwłaszcza jej niesamowicie wyrzeźbione mięśnie czworogłowe ud, rozbudowana obręcz barkowa oraz wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha.

Fantastyczną sylwetkę Banks doceniają nie tylko internauci, którzy stale obsypują ją pochlebnymi komentarzami, ale także sędziowie na międzynarodowych zawodach. Podczas listopadowego IFBB Romania Muscle Fest w kategorii Pro Figure lepsza od naszej rodaczki okazała się jedynie Julia Heerenveen, a brąz wywalczyła Bahar Ayra.


Dla Anny wyprawa do Bukaresztu stanowiła część przygotowań do Mr. Olympia 2020, zaplanowanego na 17-20 grudnia. Wyjątkowo, ze względu na restrykcje sanitarne obowiązujące w Stanach Zjednoczonych, to prestiżowe wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy nie w Las Vegas, lecz w Orlando (Floryda). W ubiegłym roku Banks zajęła wprawdzie rozczarowującą 16. lokatę, ale tym razem ma szansę sprawić bardzo pozytywną niespodziankę.

Zdjęcie wyróżniające: Anna Banks / Instagram

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Marka Nebbia – ubrania dla wymagających
Marka Nebbia – ubrania dla wymagających
Bycie fit z roku na rok staje się coraz popularniejsze. Ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że dobre zdrowie […]
Dobry krem do stóp – o czym warto pamiętać przy zakupie?
Dobry krem do stóp – o czym warto pamiętać przy zakupie?
Zastanawiasz się, jaki krem będzie najlepszy dla Twoich potrzeb? Warto poznać kilka istotnych kwestii dotyczących pielęgnacji stóp.
Szkoła przetrwania – niezwykły trening i przydatne umiejętności
Szkoła przetrwania – niezwykły trening i przydatne umiejętności
Dla kogo są takie szkolenia? Co można z nich wynieść? Dokąd wybrać się na taki wyjazd? O tym przeczytacie w dzisiejszym artykule.
Ostatnie wpisy