Waleczne serce. Gabriel Pena podniósł ponad pół tony kilka dni po hospitalizacji!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Waleczne serce. Gabriel Pena podniósł ponad pół tony kilka dni po hospitalizacji!

Jeszcze niespełna dwa tygodnie temu leżał w szpitalnym łóżku ze względu na potencjalne problemy z sercem, jednak w żaden sposób nie wpłynęło to na spadek jego siły. Gabriel Pena, bo o nim mowa, zaimponował w tym tygodniu podnosząc w martwym ciągu sztangę ważącą 520 kg!

Pena udał się do kliniki wprost z Bradenton, gdzie rozgrywano tegoroczne Mistrzostwa Świata Strongman. Meksykanin wycofał się już na pierwszym etapie zmagań i w efekcie zajął ostatnie miejsce w swojej grupie za Jerry’m Pritchettem, Luke’m Richardsonem (obaj awansowali do serii finałowej), Robertem Oberstem oraz Pa O’Dwyerem. Przed przystąpieniem do przeciągania Monster Trucka poczuł bowiem, że jego serce bije szybciej niż zazwyczaj, co mocno go zaniepokoiło. Po badaniach szczęśliwie okazało się natomiast, że jego obawy były nieuzasadnione.


Niepowodzenie na Florydzie w żaden sposób nie odebrało mu motywacji do dalszych treningów. Wprost przeciwnie, Pena odważnie zadeklarował, że w przyszłości spełni marzenie i zdobędzie tytuł The World’s Strongest Man. Błyskawicznie wrócił więc na siłownię i już w tym tygodniu zaliczył rekordową próbę w martwym ciągu. Z wysokości blisko 46 cm (18 cali) wydźwignął przy pomocy pasków wzmacniających nadgarstki sztangę ważącą 520 kg! Warto zaznaczyć, że była to jego pierwsza tego typu próba. „Co najważniejsze, moje serce jest MOCNE, regularne i całkowicie zdrowe” – napisał na swoim Instagramie popularny „Texas Titan Gabe”.


Zdjęcie wyróżniające: Gabriel Pena / Instagram

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 Skutecznych Metod Regeneracji Po Treningu, Których Powinieneś Spróbować
5 Skutecznych Metod Regeneracji Po Treningu, Których Powinieneś Spróbować
W tym artykule przedstawimy Ci 6 skutecznych metod, których powinieneś spróbować, aby zapewnić szybką i efektywną regenerację po treningu.
Jak naklejki ścienne mogą odmienić wygląd twojej sypialni?
Jak naklejki ścienne mogą odmienić wygląd twojej sypialni?
Zobacz jak prosta dekoracja ściana jaką są naklejki może całkowicie odmienić wygląd twojego miejsca wypoczynku. Odnajdź inspiracje i przekonaj się o sile małych zmian.
Czemu służy skanowanie wewnątrzustne?
Czemu służy skanowanie wewnątrzustne?
Skanowanie wewnątrzustne jest nowoczesną metodą diagnostyczną, która zyskuje coraz większą popularność w stomatologii.
Ostatnie wpisy