Trójkąt na karku! William Bonac wciąż zachwyca fenomenalną muskulaturą
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trójkąt na karku! William Bonac wciąż zachwyca fenomenalną muskulaturą

Niespełna dwa tygodnie po zakończeniu Mr. Olympia 2020 William Bonac nadal prezentuje kapitalną sylwetkę. Urodzony w Ghanie kulturysta wrzucił niedawno do sieci imponujące zdjęcie, na którym pozuje tyłem. Największe wrażenie na internautach wywarł zwłaszcza jego niebywale umięśniony kark, przypominający kształtem trójkąt równoboczny!

Podczas grudniowych zawodów w Orlando popularny „The Conqueror” zajął 5. lokatę w najbardziej prestiżowej kategorii Men’s Open Bodybuilding. W przyszłym roku z pewnością będzie chciał poprawić ten wynik, zwłaszcza że już dwukrotnie stawał na podium Mr. Olympia (3. miejsce w 2017 roku oraz 2. miejsce w 2019 roku – przyp. red.). Bonac ma jednak tak wiele atutów, że może myśleć nawet o triumfie w najważniejszej imprezie kulturystycznej na świecie.

W tym tygodniu 38-latek opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje tyłem. Uwagę obserwatorów przykuły nie tylko jego rozbudowane łydki i uda, czy wyraźnie zarysowane mięśnie grzbietu, ale przede wszystkim monstrualny kark w kształcie trójkąta. Taki widok to wyjątkowa rzadkość!

„Cóż, skoro wszyscy publikują posty ze zdjęciami swojej aktualnej sylwetki po Mr. Olympia, to proszę bardzo” – napisał Bonac na Instagramie.

Mieszkający w Holandii kulturysta trenuje na co dzień w jednej z amsterdamskich siłowni, a dodatkowo prowadzi konsultacje on-line z zakresu treningu siłowego, diety oraz elementów motywacji. W marcu minie dokładnie 10 lat, odkąd udanie zadebiutował na IFBB Arnold Amateur (3. miejsce). Jubileuszowy dla Bonaca rok może zatem okazać się jednocześnie najlepszym w jego karierze.

Zdjęcie wyróżniające: William Bonac / Instagram

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie przestrzegać planu żywieniowego opracowanego przez dietetyka?
Jak skutecznie przestrzegać planu żywieniowego opracowanego przez dietetyka?
Odkryj sposoby na skuteczne przestrzeganie dietetycznego planu żywieniowego, porady jak pokonać pokusy i utrzymać motywację. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie.
Jan Błachowicz się nie poddaje! Polak zapowiada walkę o mistrza UFC!
Jan Błachowicz się nie poddaje! Polak zapowiada walkę o mistrza UFC!
Błachowicz wraca na ring, pierwszy przeciwnik już wybrany? Polak nie ma zamiaru odpuścić walki o pas!
Rollery do ćwiczeń — Skuteczne narzędzie w treningu i regeneracji
Rollery do ćwiczeń — Skuteczne narzędzie w treningu i regeneracji
Rollery do ćwiczeń stały się niezwykle popularnym i skutecznym narzędziem w dziedzinie fitnessu i regeneracji. Dzięki nim można poprawić elastyczność, […]
Ostatnie wpisy