Podwójna szansa na medal. Anna Banks będzie reprezentować Polskę na zawodach Mr. Olympia!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podwójna szansa na medal. Anna Banks będzie reprezentować Polskę na zawodach Mr. Olympia!

Ten rok może zakończyć się wspaniale dla dwóch przedstawicielek sportów sylwetkowych, które podczas grudniowej edycji najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych na świecie będą reprezentować biało-czerwone barwy. Oprócz Adrianny Kaczmarek, o której sukcesie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, na najbliższym Mr. Olympia zobaczymy inną Polkę – Annę Banks!

32-letnia sportsmenka mieszka na co dzień w Liverpoolu i jest aktualną mistrzynią Wielkiej Brytanii, a także dwukrotną zdobywczynią tytułu IFBB Figure Pro. Na kultowych zawodach w Las Vegas będzie jednak reprezentować swoją ojczyznę!

W przeciwieństwie do Ady Kaczmarek, dla Banks uczestnictwo w Mr. Olympia nie jest pierwszyzną. Poprzedniego udziału nie będzie jednak wspominać mile, wszak w swojej kategorii zajęła ostatnią, 16. lokatę.

Tej zimy Anna ponownie wystartuje w kategorii Figure, w której rywalizują panie z widocznym umięśnieniem, ale równocześnie mogące pochwalić się piękną, proporcjonalną kobiecą sylwetką. Ich muskulatura nie jest zatem aż tak imponująca, jak u klasycznych kulturystek.

Jeśli w Stanach Zjednoczonych nie nastąpi kolejne zamrożenie gospodarki, zawody Mr. Olympia 2020 odbędą się w dniach 17–20 grudnia. W słynnym Planet Hollywood Resort & Casino o medale powalczy aż 227 uczestników z całego świata, w tym dwie ambitne Polki, za które trzymamy kciuki!

Zdjęcie wyróżniające: Anna Banks / Instagram

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*