10 najpopularniejszych polskich trenerek fitness – to one motywują do aktywności tysiące Polek!
KULTURYSTYKA I FITNESS
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

10 najpopularniejszych polskich trenerek fitness – to one motywują do aktywności tysiące Polek!

Jak zmotywować się do ćwiczeń? Z pomocą przychodzą polskie trenerki fitness! W dzisiejszym wpisie prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych mentorek.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to kobieta-instytucja: sportsmenka, działaczka sportowa, trenerka personalna, dietetyczka, coach, bizneswoman, osobowość medialna, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym i wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Polski oraz Europy w karate. Prywatnie żona piłkarza – Roberta Lewandowskiego. Na Instagramie obserwuje ją ponad 3 200 000 milionów użytkowników!

Ewa Chodakowska

Polska trenerka fitness i trenerka personalna, osobowość medialna i blogerka. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym typu High Intensity Interval Training. Jest absolwentką Pilates Academy Athens i IAFA College Athens. Wydała 15 płyt DVD z programami treningowymi. Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”. W 2017 Ewa Chodakowska założyła platformę VOD BeActive TV zawierającą dziesiątki programów treningowych. Ma prawie 2 mln followersów na Instagramie.

Sylwia Szostak

Polska trenerka personalna i fitnessu, zawodniczka bikini fitness, fotomodelka, dietetyk. Jest żoną znanego kulturysty i zawodnika MMA – Akopa Szostaka. Wraz z nim prowadzi program treningowy „Życie nabiera smaku” dla TVN Meteo Active. W 2017 roku zdobyła srebrny medal na zawodach Bikini Fitness IFBB.

Natalia Gacka

Polska mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym. W 2010 roku zajęła czwarte miejsce w Pucharze Polski Seniorek Fitness Sylwetkowego. W latach 2004–2006 udało jej się zdobyć 3 złote medale Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym Juniorek Federacji IFF, 4 złote medale Mistrzostw Polski Juniorek Fitness Sylwetkowego i złoty medal Mistrzostw Świata Juniorek Fitness Sylwetkowego w 2012 roku.

Małgorzata Mączyńska

Trenerka, instruktorka fitness, trener personalny, modelka fitness pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. W sieci znana jest jako Maczfit. 3 razy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w Bikini Fitness. Należy do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Katarzyna Wolska

Trener personalny, właścicielka Sweat & Glow Studio, o którym mówi, że jest to wyjątkowe doświadczenie dla zmysłów i miejsce, gdzie każda kobieta będzie w stanie znaleźć upragniony balans i czas tylko dla siebie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 36 tysięcy użytkowników.

Adrianna Palka

W przeszłości trenowała biegi na średnich dystansach. Dziś skupia się na treningach personalnych i zajęciach biegowych. Posiada kanał na YouTube, gdzie znaleźć można dziesiątki programów treningowych o różnym stopniu zaawansowania. Adrianna Palka jest również autorką ebooka „Runbook”, który dedykowany jest osobom chcącym rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Marta Makles

Prowadzi kursy na trenera personalnego oraz szkolenia dietetyczne. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz mobility. Marta Makles jest certyfikowanym trenerem Federacji IFBBB oraz posiadaczką międzynarodowej karty trenerskiej International Coach Card. W przeszłości startowała w zawodach sportów sylwetkowych Fit Look.

Katarzyna Bigos

Instruktorka fitness, dziennikarka i Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport w kategorii duety. Prowadzi bloga „Fitness w wielkim mieście”, gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat fitnessu oraz zdrowego odżywiania. Kasia jest autorką popularnego programu treningowego „Fire Workout”.

Sylwia Wiesenberg

Twórczyni innowacyjnej metody Tonique, na którą składają się gotowe zestawy ćwiczeń (stanowią połączenie gimnastyki, narciarstwa i biegania) oraz dieta. Na co dzień pracuje jako trenerka osobista w Nowym Jorku.

Na zdjęciu wyróżniającym: Anna Lewandowska; foto: Isa Foltin / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
World’s Strongest Man 2021: Tom Stoltman nowym mistrzem świata strongman!
World’s Strongest Man 2021: Tom Stoltman nowym mistrzem świata strongman!
Tom Stoltman wygrał trzy z sześciu finałowych konkurencji i został nowym mistrzem świata strongman! W klasyfikacji końcowej World’s Strongest Man […]
Progres w wyciskaniu na ławce – właściwa technika i plan treningowy u podstaw sukcesu
Progres w wyciskaniu na ławce – właściwa technika i plan treningowy u podstaw sukcesu
Trening na siłowni? Nie może obejść się bez wyciskania na ławce. Sprawdź, jak robić to dobrze!
Jakie zalety mają treningi z trenerem personalnym?
Jakie zalety mają treningi z trenerem personalnym?
Treningi z trenerem personalnym oferują wiele korzyści i zalet dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, osiągnąć określone cele treningowe i utrzymać zdrowy styl życia. Oto kilka głównych zalet treningów z trenerem personalnym:
Tagi
Ostatnie wpisy