Bestia kontra maszyny. Martyn Ford wyciska coraz większe ciężary przed debiutem w KSW!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bestia kontra maszyny. Martyn Ford wyciska coraz większe ciężary przed debiutem w KSW!

Do wyczekiwanego debiutu Martyna Forda w KSW pozostało już niewiele czasu, dlatego potężny Brytyjczyk postanowił dodatkowo zintensyfikować swoje treningi. Nazywany „Bestią” kulturysta kilka dni temu stawił czoła ogromnemu ciężarowi na suwnicy do wypychania nóg. Nagranie z tego wyczynu robi kolosalne wrażenie!

Określenie „kolosalny” towarzyszy zresztą Martynowi Fordowi od dłuższego czasu. 38-letni gigant z Minworth mierzy bowiem 203 cm wzrostu i waży obecnie prawie 160 kg, a jego imponująca moc obrosła niemal w legendy. Dość powiedzieć, że kiedy Anglik wykonuje ćwiczenia na ulubionych maszynach, sprzęt dosłownie trzeszczy w szwach!

W czerwcu Martyn Ford będzie mógł wreszcie skonfrontować swoje siły w pojedynku z innym rywalem wagi superciężkiej. Niedoszły krykiecista podpisał długoletnią umowę z największą polską federacją MMA i gdyby nie pandemia koronawirusa oraz ciekawe propozycje aktorskie, zapewne miałby już za sobą debiutancką walkę pod szyldem KSW. W kuluarach mówiło się nawet o hitowym starciu z Mariuszem Pudzianowskim, ale na ten moment wydaje się to raczej melodią przyszłości.

Nadal nie wiemy zatem, jak Martyn Ford radzi sobie w stójce oraz w parterze, ale jedno jest pewne – pod względem fizycznym będzie przygotowany nienagannie. Ostatnie tygodnie jeden z głównych bohaterów filmu Lambo poświęcił bowiem na bardzo intensywne treningi siłowe. Podziw internautów wzbudziło zwłaszcza ćwiczenie mięśni nóg wykonywane przez Forda na klasycznej suwnicy. Ciężar złożony m.in. z 30 żeliwnych talerzy przysporzył Brytyjczykowi sporo trudności, ale ostatecznie udało mu się zaliczyć aż cztery powtórzenia! Kolor jego twarzy najlepiej obrazuje skalę trudności tego wyzwania.

„Dzisiaj zrobiliśmy plecy i nogi. Nie potrzebne były słowa, po prostu nałożyłem obciążenie i trenowałem ku…… ciężko” – napisał Martyn Ford na swoim Instagramie, gdzie śledzi go już ponad 3,1 miliona użytkowników.

Na zdjęciu wyróżniającym: Martyn Ford (po prawej); foto: Ian West / PA Images via Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Startuje Arnold Classic Europe 2020. Wiktoria Nnaka powalczy o kolejny triumf!
Startuje Arnold Classic Europe 2020. Wiktoria Nnaka powalczy o kolejny triumf!
Rewelacyjna debiutanka z Koszalina przywiozła już z Santa Susanna wiele wspaniałych wspomnień i worek medali z najcenniejszego kruszcu. Najpiękniejszym zakończeniem […]
Jak odpowiednio dobrać bieliznę termoaktywną damską?
Jak odpowiednio dobrać bieliznę termoaktywną damską?
Jakie są jej zalety? Czym się kierować podczas zakupów? I w końcu, jak odpowiednio dbać o ten element garderoby?
Anabolizm mięśniowy – w jaki sposób pobudzić ten proces?
Anabolizm mięśniowy – w jaki sposób pobudzić ten proces?
Istnieje kilka sposobów, które pomogą mięśniom w szybkiej regeneracji i budowie nowych komórek tkanki mięśniowej. Oto najskuteczniejsze z nich!
Ostatnie wpisy