Wspaniały sezon Marty Dudzińskiej. Polska fitnesska zgarnia medal za medalem!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wspaniały sezon Marty Dudzińskiej. Polska fitnesska zgarnia medal za medalem!

Trwa fenomenalna passa Marty Dudzińskiej! Polska zawodniczka bikini fitness na przestrzeni niespełna miesiąca zgarnęła medale na trzech prestiżowych imprezach kulturystycznych – Mistrzostwach Polski federacji PCA Poland, Międzynarodowym Pucharze Mistrzów NPC oraz Mr Big Evolution Pro Qualifier IFBB PRO 2021 w Portugalii. „Nie spoczywam na laurach i dalej robię swoje” – mówi ambitna łodzianka.

Marta Dudzińska – imponująca droga od debiutu do absolutnego mistrzostwa Polski

Marta Dudzińska zadebiutowała na profesjonalnej scenie nieco ponad trzy lata temu, ale od tego czasu przeszła wprost spektakularną metamorfozę. Odpowiednia dieta oraz intensywne treningi szybko przyniosły wymierne efekty, bowiem już w ubiegłym roku została Absolutną Mistrzynią Polski federacji PCA Poland. Podczas majowych zawodów w rodzinnej Łodzi w kapitalnym stylu obroniła ten tytuł, potwierdzając tym samym, że należy obecnie do ścisłej czołówki w swojej kategorii.

„Debiutując na scenie myślałam, że wyglądam świetnie. Z perspektywy czasu widzę, jak poprawiłam sylwetkę, ale wiem, ile ciężkiej pracy jeszcze przede mną. Każda, choćby drobna zmiana wymaga czasu, poświęcenia, pracy, wytrwałości w działaniu, ale i cierpliwości w oczekiwaniu na końcowy rezultat. […] Na co dzień jako trener personalny wiele wymagam od swoich podopiecznych, lecz największe wyzwania stawiam przed sobą” – napisała swego czasu na Instagramie.


Marta Dudzińska celuje w kolejne trofea

Od 2018 roku ambasadorka 7 Nutrition osiągnęła wiele znaczących sukcesów, także na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma już m.in. Mistrzostwo Holandii PCA w kategorii Ladies Bikini, srebrne medale Mistrzostw Świata WPF w kategorii Miss Bikini Model i Mistrzostw Europy WPF w kategorii Miss Bikini Athletic, a także brąz Mistrzostw Europy WPF w kategorii Miss Bikini Model oraz trzecie miejsce w zawodach Olympia Amateur Portugal 2020 w kategorii Bikini class F do 168 cm.

Na przestrzeni ostatnich tygodni jej półka z trofeami wzbogaciła się o kolejne medale i puchary. Najpierw w połowie maja Marta Dudzińska wywalczyła podwójne srebro na zawodach organizowanych przez National Physique Committee (Międzynarodowy Puchar Polski NPC oraz Międzynarodowy Puchar Mistrzów NPC – Pro Qualifier), a w miniony weekend obroniła brąz na Mr Big Evolution Pro Qualifier IFBB PRO 2021 w portugalskim Estoril. W takiej formie łodzianka może już myśleć o rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami bikini fitness na świecie, aczkolwiek wciąż zamierza pracować nad swoimi niedostatkami.

Zdjęcie wyróżniające: Westpress Kaliningrad archive, image # / Alexandr Podgorchuk, / CC-BY-SA 4.0, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pandemia nie wpłynęła na frekwencję! Za nami Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness
Pandemia nie wpłynęła na frekwencję! Za nami Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness
W ostatni weekend sierpnia w Targach Kielce odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, które pierwotnie planowano zorganizować […]
Clenbuterol – niebezpieczny spalacz tłuszczu, który zabija komórki serca
Clenbuterol – niebezpieczny spalacz tłuszczu, który zabija komórki serca
Dowiedz się jak bezpiecznie stosować kontrowersyjny środek, jakim jest Clenbuterol i poznaj jego skutki uboczne.
Medycyna Estetyczna: Rewolucja w poprawianiu wyglądu i samopoczucia
Medycyna Estetyczna: Rewolucja w poprawianiu wyglądu i samopoczucia
Medycyna estetyczna to dziedzina, która zdobywa coraz większą popularność. W tym artykule przyjrzymy medycynie estetycznej.
Ostatnie wpisy