Wspaniały sezon Marty Dudzińskiej. Polska fitnesska zgarnia medal za medalem!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wspaniały sezon Marty Dudzińskiej. Polska fitnesska zgarnia medal za medalem!

Trwa fenomenalna passa Marty Dudzińskiej! Polska zawodniczka bikini fitness na przestrzeni niespełna miesiąca zgarnęła medale na trzech prestiżowych imprezach kulturystycznych – Mistrzostwach Polski federacji PCA Poland, Międzynarodowym Pucharze Mistrzów NPC oraz Mr Big Evolution Pro Qualifier IFBB PRO 2021 w Portugalii. „Nie spoczywam na laurach i dalej robię swoje” – mówi ambitna łodzianka.

Marta Dudzińska – imponująca droga od debiutu do absolutnego mistrzostwa Polski

Marta Dudzińska zadebiutowała na profesjonalnej scenie nieco ponad trzy lata temu, ale od tego czasu przeszła wprost spektakularną metamorfozę. Odpowiednia dieta oraz intensywne treningi szybko przyniosły wymierne efekty, bowiem już w ubiegłym roku została Absolutną Mistrzynią Polski federacji PCA Poland. Podczas majowych zawodów w rodzinnej Łodzi w kapitalnym stylu obroniła ten tytuł, potwierdzając tym samym, że należy obecnie do ścisłej czołówki w swojej kategorii.

„Debiutując na scenie myślałam, że wyglądam świetnie. Z perspektywy czasu widzę, jak poprawiłam sylwetkę, ale wiem, ile ciężkiej pracy jeszcze przede mną. Każda, choćby drobna zmiana wymaga czasu, poświęcenia, pracy, wytrwałości w działaniu, ale i cierpliwości w oczekiwaniu na końcowy rezultat. […] Na co dzień jako trener personalny wiele wymagam od swoich podopiecznych, lecz największe wyzwania stawiam przed sobą” – napisała swego czasu na Instagramie.


Marta Dudzińska celuje w kolejne trofea

Od 2018 roku ambasadorka 7 Nutrition osiągnęła wiele znaczących sukcesów, także na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma już m.in. Mistrzostwo Holandii PCA w kategorii Ladies Bikini, srebrne medale Mistrzostw Świata WPF w kategorii Miss Bikini Model i Mistrzostw Europy WPF w kategorii Miss Bikini Athletic, a także brąz Mistrzostw Europy WPF w kategorii Miss Bikini Model oraz trzecie miejsce w zawodach Olympia Amateur Portugal 2020 w kategorii Bikini class F do 168 cm.

Na przestrzeni ostatnich tygodni jej półka z trofeami wzbogaciła się o kolejne medale i puchary. Najpierw w połowie maja Marta Dudzińska wywalczyła podwójne srebro na zawodach organizowanych przez National Physique Committee (Międzynarodowy Puchar Polski NPC oraz Międzynarodowy Puchar Mistrzów NPC – Pro Qualifier), a w miniony weekend obroniła brąz na Mr Big Evolution Pro Qualifier IFBB PRO 2021 w portugalskim Estoril. W takiej formie łodzianka może już myśleć o rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami bikini fitness na świecie, aczkolwiek wciąż zamierza pracować nad swoimi niedostatkami.

Zdjęcie wyróżniające: Westpress Kaliningrad archive, image # / Alexandr Podgorchuk, / CC-BY-SA 4.0, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kupujesz samochód? Z tymi kosztami musisz się liczyć
Kupujesz samochód? Z tymi kosztami musisz się liczyć
Kupno samochodu może wywoływać skrajne emocje. Z jednej strony pojawia się ekscytacja, która jest podyktowana możliwością posiadania upragnionych „czterech kółek”, z drugiej niepewność.
Dieta pudełkowa w Warszawie: czy to dobre rozwiązanie dla sportowców?
Dieta pudełkowa w Warszawie: czy to dobre rozwiązanie dla sportowców?
Sprawdźmy, jaką rolę w przygotowywaniach do zawodów i konkursów mogą odegrać warszawskie diety pudełkowe.
Utytułowana kulturystka zaczyna przygodę z MMA. Do walki musi zrzucić aż 16 kilogramów!
Utytułowana kulturystka zaczyna przygodę z MMA. Do walki musi zrzucić aż 16 kilogramów!
Coraz więcej przedstawicielek sportów siłowych i sylwetkowych decyduje się na kontynuowanie kariery w mieszanych sztukach walki. Niebawem do tego grona […]
Ostatnie wpisy