Anna Banks – od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa do finalistki Mr. Olympia. Ogromna metamorfoza Polki!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Anna Banks – od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa do finalistki Mr. Olympia. Ogromna metamorfoza Polki!

Długą i niełatwą drogę przebyła w sportach sylwetkowych Anna Banks, aby spełnić swoje największe zawodowe marzenie i stanąć na scenie prestiżowych zawodów Mr. Olympia. Na przestrzeni kilku lat jej sylwetka zmieniła się tak diametralnie, że aż trudno uwierzyć w prawdziwość archiwalnego zdjęcia zamieszczonego niedawno na Instagramie przez znakomitą polską zawodniczkę IFBB. „Wiara w cały proces podczas wszystkich wzlotów i upadków, cierpliwość oraz konsekwencja są tym, co zaprowadzi Cię wszędzie tam, gdzie jest Twój cel” – motywuje Banks.

Gwiazdy kulturystyki i fitnessu chętnie wracają wspomnieniami do początków swoich karier, dzieląc się także prywatnymi fotografiami z tamtych dość odległych czasów. To doskonały sposób, aby unaocznić sympatykom bodybuildingu, jakie efekty może przynieść ciężka, wytrwała praca na siłowni połączona z odpowiednim sposobem odżywiania. Na bardzo popularne w ostatnich miesiącach zestawienie dwóch zdjęć ze skrajnie różnych okresów zdecydowała się również Anna Banks, która aktualnie uznawana jest za jedną z najlepszych zawodniczek na świecie w kategorii Women’s Figure.

Mieszkająca na co dzień w Liverpoolu kulturystka jeszcze na początku poprzedniej dekady wyglądała jak większość młodych dziewczyn – miała wydatne biodra i smukłe ramiona. Regularne treningi oraz restrykcyjna dieta sprawiły jednak, że sylwetka Banks stała się ponadprzeciętnie umięśniona. Starania 33-latki zaowocowały już między innymi mistrzostwem Wielkiej Brytanii, a także dotarciem do finałowej dziesiątki kultowych zawodów Mr. Olympia. Jej znakiem wyróżniającym są dziś wspaniale wyrzeźbione mięśnie nóg, rozbudowana obręcz barkowa oraz mocne plecy.

„Zabawna historia: zdjęcie po lewej było zdjęciem „po postępie” w tamtym momencie – ponieważ to nie był nawet mój punkt wyjścia (to i tak była lepsza wersja mojego wyglądu). Stąd podekscytowanie podczas robienia selfie w przebieralni. […] Cel każdego z nas jest jednak inny i nie należy tego porównywać” – podsumowała post z dwiema kontrastującymi fotografiami popularna „Banksy”.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!
Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!
Najlepszym na świecie specjalistom od trójboju siłowego rośnie poważna konkurencja! Młodziutki Amerykanin Morgan Nicholls niedawno skończył dopiero 14 lat, a […]
Miss została mistrzynią trójboju!
Miss została mistrzynią trójboju!
Złamała stereotyp siłaczki, występując w konkursie miss, a następnie sięgnęła po mistrzostwo świata w trójboju siłowym. Ada Borowik w wieku 18 lat sięgnęła sportowego szczytu!
Piwo po treningu sposobem na szybką regenerację? To możliwe!
Piwo po treningu sposobem na szybką regenerację? To możliwe!
Według badań piwo wypite po wysiłku fizycznym może mieć podobne działanie do napoju izotonicznego. Dowiedz się, jak złocisty napój wpływa na organizm po intensywnym treningu!
Ostatnie wpisy