Polscy kulturyści szlifują formę do kolejnych startów. Ich sylwetki robią ogromne wrażenie!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polscy kulturyści szlifują formę do kolejnych startów. Ich sylwetki robią ogromne wrażenie!

Ani obostrzenia związane z trwającą pandemią koronawirusa, ani niepewność dotycząca organizacji zawodów rangi mistrzowskiej nie zaburzyły przygotowań do startów naszych czołowych kulturystów. Andrzej Kołodziejczyk i Piotr Borecki nadal trenują tak, jakby najważniejsze imprezy miały się odbyć już za kilka tygodni, co przekłada się na ich kapitalną formę.

Obu naszym reprezentantom z pewnością nie brakuje motywacji, aby stale pracować nad poprawą sylwetki. Doświadczony i utytułowany Andrzej Kołodziejczyk – choć ma już na koncie dwukrotne mistrzostwo Polski, a także medale ME oraz MŚ – zamierza jeszcze powalczyć o triumf w kategorii Master elite pro na najbliższym czempionacie. W ubiegłym roku ze startu w Mistrzostwach Świata wyeliminowała go bowiem pechowa kontuzja pleców, z którą 45-letni kulturysta zdołał się już uporać. Obecnie jest coraz bliżej osiągnięcia optymalnej formy, o czym można się przekonać przeglądając jego najnowsze zdjęcia na Instagramie.

Rewelacyjną dyspozycję osiągnął w marcu również Piotr Borecki – jeden z zaledwie trzech polskich kulturystów, którzy dostąpili zaszczytu udziału w prestiżowym Mr. Olympia. W jego przypadku rzuca się w oczy przede wszystkim potężna obręcz barkowa, a także mocno rozbudowane mięśnie klatki piersiowej. Taka forma już teraz mogłaby mu zapewnić duży sukces na mistrzowskich imprezach, jednak wciąż nie wiadomo, czy utalentowanemu zawodnikowi z Krakowa uda się wystąpić na największych scenach.

„Dalej działam, jakby zawody miały mieć miejsce. Za jakieś 5 tygodni forma powinna być startowa. Potem będę szukał zawodów” – napisał Borecki na swoim Instagramie.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie szukać lekarzy specjalistów, gdy potrzebujemy pomocy medycznej?
Gdzie szukać lekarzy specjalistów, gdy potrzebujemy pomocy medycznej?
W dzisiejszych czasach, gdy zdrowie wymaga wsparcia specjalistów, znalezienie odpowiedniego lekarza może stać się sprawą nadrzędną
Po co jest HMB? Czy HMB działa?
Po co jest HMB? Czy HMB działa?
Suplement diety HMB często pojawia się wśród produktów zalecanych początkującym sportowcom. HMB, czyli kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy jest organicznym związkiem chemicznym. HMB powstaje w procesie rozpadu białka, leucyny, jednego z aminokwasów rozgałęzionych. W jakim celu zaleca się stosowanie HMB, na czym polega działanie HMB? Kiedy kwas beta-hydroksy-beta-metylomasłowy może pozytywnie wpływać na organizm?
Trening barków – Robert Burneika
Trening barków – Robert Burneika
Hardkorowy Koksu zdradza, jakie ćwiczenia na barki wykonuje tuż przed zawodami kulturystycznymi. Które z nich są najbardziej efektywne? Przekonaj się […]
Ostatnie wpisy