Strongo / KULTURYSTYKA I FITNESS / Trójkąt na karku! William Bonac wciąż zachwyca fenomenalną muskulaturą
Trójkąt na karku! William Bonac wciąż zachwyca fenomenalną muskulaturą

Niespełna dwa tygodnie po zakończeniu Mr. Olympia 2020 William Bonac nadal prezentuje kapitalną sylwetkę. Urodzony w Ghanie kulturysta wrzucił niedawno do sieci imponujące zdjęcie, na którym pozuje tyłem. Największe wrażenie na internautach wywarł zwłaszcza jego niebywale umięśniony kark, przypominający kształtem trójkąt równoboczny!

Podczas grudniowych zawodów w Orlando popularny „The Conqueror” zajął 5. lokatę w najbardziej prestiżowej kategorii Men’s Open Bodybuilding. W przyszłym roku z pewnością będzie chciał poprawić ten wynik, zwłaszcza że już dwukrotnie stawał na podium Mr. Olympia (3. miejsce w 2017 roku oraz 2. miejsce w 2019 roku – przyp. red.). Bonac ma jednak tak wiele atutów, że może myśleć nawet o triumfie w najważniejszej imprezie kulturystycznej na świecie.

W tym tygodniu 38-latek opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje tyłem. Uwagę obserwatorów przykuły nie tylko jego rozbudowane łydki i uda, czy wyraźnie zarysowane mięśnie grzbietu, ale przede wszystkim monstrualny kark w kształcie trójkąta. Taki widok to wyjątkowa rzadkość!

„Cóż, skoro wszyscy publikują posty ze zdjęciami swojej aktualnej sylwetki po Mr. Olympia, to proszę bardzo” – napisał Bonac na Instagramie.

Mieszkający w Holandii kulturysta trenuje na co dzień w jednej z amsterdamskich siłowni, a dodatkowo prowadzi konsultacje on-line z zakresu treningu siłowego, diety oraz elementów motywacji. W marcu minie dokładnie 10 lat, odkąd udanie zadebiutował na IFBB Arnold Amateur (3. miejsce). Jubileuszowy dla Bonaca rok może zatem okazać się jednocześnie najlepszym w jego karierze.

Zdjęcie wyróżniające: William Bonac / Instagram

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.