Anna Banks i jej obsesja doskonałości. Morderczy trening nóg polskiej uczestniczki Mr. Olympia!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Anna Banks i jej obsesja doskonałości. Morderczy trening nóg polskiej uczestniczki Mr. Olympia!

Anna Banks nie zamierza zadowalać się awansem do czołowej dziesiątki prestiżowych zawodów Mr. Olympia 2020 i od początku roku intensywnie pracuje nad poprawą swojej sylwetki, która już teraz wygląda wprost olśniewająco. Kilka dni temu mieszkająca w Wielkiej Brytanii kulturystka przeprowadziła niezwykle wymagający trening nóg na maszynach. Podczas jednej sesji treningowej wykonała łącznie około 250 powtórzeń!

Jedna z najlepszych i zarazem najpiękniejszych zawodniczek w kategorii Women’s Figure przeszła na przestrzeni ostatnich lat wprost nieprawdopodobną transformację, co jest efektem wielogodzinnych wysiłków na siłowni oraz restrykcyjnej diety. 33-letnia Polka mieszkająca w Liverpoolu nieustannie dąży do perfekcji, która być może pozwoli jej w końcu triumfować w najważniejszych zawodach kulturystycznych na świecie. Udział w Mr. Olympia 2020 zakończyła na rekordowo wysokim 10. miejscu, aczkolwiek to nie zadowala jeszcze w pełni ambitnej kulturystki.

Obecnie Anna Banks skupia się na wzmocnieniu mięśni pleców, obręczy barkowej, a przede wszystkim nóg. Przed kilkoma dniami dała sobie prawdziwy wycisk, ćwicząc na ulubionych maszynach. W ramach jednej sesji treningowej wykonała po kilka serii znanych ćwiczeń, takich jak przysiady, wypychanie nóg na suwnicy, prostowanie nóg, czy wspięcia na palce obunóż. W sumie zaliczyła około 250 powtórzeń! Wyczyn Banks zasługuje na tym większe uznanie, że wiele razy musiała stawić czoła kilkudziesięciokilogramowemu ciężarowi.

„Powrót do potwornej sesji treningowej w Prophecy Performance Centre. […] Wypróbuj niektóre z tych ćwiczeń. Dołącz kilka z nich do następnego treningu dolnych partii mięśniowych, jeśli siłownie będą otwarte lub gdy ponownie otworzą się w miejscu, w którym jesteś” – zachęca na swoim Instagramie popularna „Banksy”.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo dbać o swoje urządzenia od giganta technologicznego takiego jak Apple?
Jak prawidłowo dbać o swoje urządzenia od giganta technologicznego takiego jak Apple?
Dowiedz się, jak zapewnić najdłuższą żywotność i wysoką wydajność swoim urządzeniom od wiodących producentów w branży IT. Praktyczne porady, które pomogą Ci w codziennym użytkowaniu.
Jak działają boostery testosteronu i czy warto po nie sięgać?
Jak działają boostery testosteronu i czy warto po nie sięgać?
Popularne środki pomagają poprawić siłę fizyczną i pozytywnie wpływają na gęstość struktury kości.
Jaka hulajnoga wyczynowa na początek?
Jaka hulajnoga wyczynowa na początek?
Jeśli chodzi o wybór wyczynowej dla Twojego dziecka, istnieje kilka czynników, które będziesz musiał wziąć pod uwagę. Wiek dziecka, jego waga i wzrost, a także rodzaj miejsca, w którym będzie korzystać z hulajnogi.
Ostatnie wpisy