Złoty medal i awans na Mistrzostwa Świata. Wielki triumf polskiego kulturysty na zawodach w Rosji!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Złoty medal i awans na Mistrzostwa Świata. Wielki triumf polskiego kulturysty na zawodach w Rosji!

Adrian Cyronek w spektakularnym stylu wrócił po półtorarocznej przerwie na profesjonalną scenę IFBB. Podczas prestiżowych zawodów Siberian Power Show 2021 polski kulturysta okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Classic Physique! „Nie o samą wygraną tu chodzi. To kolejny odhaczony punkcik na drodze do celu” – napisał na Instagramie Cyronek.

W oddalonym od Olsztyna o ponad 5450 kilometrów Krasnojarsku Adrian Cyronek odniósł swój największy sukces w dotychczasowej karierze kulturystycznej. Polski zawodnik oraz licencjonowany trener personalny zwyciężył w kategorii Classic Physique na Siberian Power Show 2021, prezentując doprawdy wyborną formę. Na tle rywali wyróżniały go zwłaszcza mocno zarysowane i proporcjonalne mięśnie ramion, bardzo wąska talia, pełna klatka piersiowa, a także doskonale wyrzeźbione mięśnie czworogłowe ud.

Triumf w kwietniowych zawodach rangi IFBB Elite Pro zapewnił także Cyronkowi kwalifikację na tegoroczne Mistrzostwa Świata, które odbędą się jesienią. Konkurencja będzie wówczas jeszcze bardziej wymagająca, jednak ambitny 29-latek mierzy bardzo wysoko.

„Świetnie przygotowane zawody, cała oprawa, piękna scena i wysoki poziom. Pierwsza wygrana Pro Show IFBB Elite Pro cieszy bardzo, bo medale już były, ale nie było tego najważniejszego! Wygrana z dala od domu, po 1,5 roku od ostatniego startu cieszy bardzo, ale jak zwykle nie o samą wygraną tu chodzi! To kolejny odhaczony punkcik na drodze do celu. Celem jest to, kim chcę być jako człowiek i sportowiec oraz jak wyglądać jako kulturysta. Powoli, konsekwentnie udaje mi się to i to jest moja nagroda” – podsumował na Instagramie świeżo upieczony triumfator Siberian Power Show.

Do tej pory największymi osiągnięciami w trwającej nieco ponad sześć lat profesjonalnej karierze Cyronka były wygrane zawody Oslo Grand Prix 2017, srebrny medal na Ostrawa Diamond Cup 2017 oraz trzecie miejsce na Olympia Amateur San Marino 2016.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Marketing internetowy: Klucz do sukcesu w erze cyfrowej
Marketing internetowy: Klucz do sukcesu w erze cyfrowej
Marketing internetowy, zwany również marketingiem cyfrowym, to dziedzina, która rozwinęła się wraz postępem technologii i Internetu. Obejmuje szeroki zakres strategii i narzędzi, które mają na celu promowanie produktów i usług za pomocą platform online. 
Jak się odżywiać, by najlepiej dbać o zęby?
Jak się odżywiać, by najlepiej dbać o zęby?
Zdrowe odżywianie ma kluczowe znaczenie nie tylko dla ogólnego stanu zdrowia, ale także dla kondycji naszych zębów.
Mateusz Gamrot ma szansę na wielką walkę!
Mateusz Gamrot ma szansę na wielką walkę!
Mateusz Gamrot zamierza pojedynkować się z Anjosem? Ta walka może zmienić jego karierę!
Ostatnie wpisy