Złoty medal i awans na Mistrzostwa Świata. Wielki triumf polskiego kulturysty na zawodach w Rosji!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Złoty medal i awans na Mistrzostwa Świata. Wielki triumf polskiego kulturysty na zawodach w Rosji!

Adrian Cyronek w spektakularnym stylu wrócił po półtorarocznej przerwie na profesjonalną scenę IFBB. Podczas prestiżowych zawodów Siberian Power Show 2021 polski kulturysta okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Classic Physique! „Nie o samą wygraną tu chodzi. To kolejny odhaczony punkcik na drodze do celu” – napisał na Instagramie Cyronek.

W oddalonym od Olsztyna o ponad 5450 kilometrów Krasnojarsku Adrian Cyronek odniósł swój największy sukces w dotychczasowej karierze kulturystycznej. Polski zawodnik oraz licencjonowany trener personalny zwyciężył w kategorii Classic Physique na Siberian Power Show 2021, prezentując doprawdy wyborną formę. Na tle rywali wyróżniały go zwłaszcza mocno zarysowane i proporcjonalne mięśnie ramion, bardzo wąska talia, pełna klatka piersiowa, a także doskonale wyrzeźbione mięśnie czworogłowe ud.

Triumf w kwietniowych zawodach rangi IFBB Elite Pro zapewnił także Cyronkowi kwalifikację na tegoroczne Mistrzostwa Świata, które odbędą się jesienią. Konkurencja będzie wówczas jeszcze bardziej wymagająca, jednak ambitny 29-latek mierzy bardzo wysoko.

„Świetnie przygotowane zawody, cała oprawa, piękna scena i wysoki poziom. Pierwsza wygrana Pro Show IFBB Elite Pro cieszy bardzo, bo medale już były, ale nie było tego najważniejszego! Wygrana z dala od domu, po 1,5 roku od ostatniego startu cieszy bardzo, ale jak zwykle nie o samą wygraną tu chodzi! To kolejny odhaczony punkcik na drodze do celu. Celem jest to, kim chcę być jako człowiek i sportowiec oraz jak wyglądać jako kulturysta. Powoli, konsekwentnie udaje mi się to i to jest moja nagroda” – podsumował na Instagramie świeżo upieczony triumfator Siberian Power Show.

Do tej pory największymi osiągnięciami w trwającej nieco ponad sześć lat profesjonalnej karierze Cyronka były wygrane zawody Oslo Grand Prix 2017, srebrny medal na Ostrawa Diamond Cup 2017 oraz trzecie miejsce na Olympia Amateur San Marino 2016.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile razy w tygodniu można uprawiać crossfit?
Ile razy w tygodniu można uprawiać crossfit?
Crossfit stale zyskuje na popularności. Ogólnorozwojowy trening przyciąga pasjonatów sportu w każdym wieku. Pamiętaj, aby nie przesadzić z treningiem – […]
Ile kalorii dziennie powinni spożywać kulturyści?
Ile kalorii dziennie powinni spożywać kulturyści?
Dieta kulturysty to ogromne wyzwanie - w dosłownym znaczeniu. Zawodnicy sportów siłowych i sylwetkowych mają bowiem zapotrzebowanie kaloryczne nawet kilkukrotnie wyższe niż przeciętny człowiek!
Martyn Ford przesadził z obciążeniem. Przyszła gwiazda KSW o włos od poważnej kontuzji!
Martyn Ford przesadził z obciążeniem. Przyszła gwiazda KSW o włos od poważnej kontuzji!
Martyn Ford ma zadebiutować jako zawodnik federacji KSW jeszcze w tym roku, tymczasem niewiele brakowało, aby termin jego pierwszej walki […]
Ostatnie wpisy