Jak wybrać dobre nadzienia cukiernicze?
News
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wybrać dobre nadzienia cukiernicze?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Słodkie wyroby mimo panujących trendów na bycie fit, wciąż królują jako drobne przyjemności. Na całym świecie ludzie sięgają po nie codziennie lub okazyjnie w formie nagrody. Trudno też wyobrazić sobie święta bez ciasta a tłusty czwartek bez pączka. Poza tym producenci wychodzą klientom naprzeciw i stale poszerzają gamę produktów zgodnie z oczekiwaniami. Nie ma powodów, by sądzić, że rynek cukierniczy zacznie maleć.  Wręcz przeciwnie. Tam, gdzie w grę wchodzą wysokie standardy coraz bardziej pożądane przez klientów, będzie rosnąć. Najważniejsze, by w wyborze kierować się jakością.

Jakie nadzienia wyróżniamy i do czego są stosowane?

Nadzienia cukiernicze to bardzo szeroka gama produktów, wśród której znajdują się nadzienia owocowe, nadzienia do ciast, nadzienia do pralin i wsady owocowe. Mają różne konsystencje od aksamitnie kremowych, po takie, które zawierają całe kawałki owoców. 

Niektóre nadzienia wypełniają ciasta, pączki, drożdżówki i rogaliki, wsady nadają smak chociażby lodom i jogurtom, a jeszcze inne rodzaje nadzień są rozkosznym dopełnieniem czekolad i batonów. Choć nazwa sugeruje, że zazwyczaj są wewnątrz, to jednak są też takie, które wykorzystuje się do dekoracji wyrobów piekarskich i cukierniczych.

Dlaczego jakość półproduktu ma znaczenie?

Nadzienia cukiernicze w istocie nie są produktem końcowym. Nie można im jednak odmówić tego, że są jednym z najważniejszych elementów, i to one najczęściej decydują o tym, czy konsument pokocha smak i zostanie stałym klientem. Dlatego cukiernicy nigdy nie powinni obniżać jakości produktu, decydując się na nadzienie o gorszym składzie a prawdopodobnie nieznacznie niższej cenie. W tej dziedzinie cięcie kosztów odbija się po prostu na mniejszej sprzedaży, a co za tym idzie, niższych zarobkach. Klient nie wróci, jeśli jego tort był niesmaczny. 

Gdzie szukać dobrego nadzienia?

Jeżeli w grę wchodzi dobro klientów, to nie powinno być miejsca na kompromisy. Chcąc sprostać wymaganiom, należy wybrać producenta, który może poszczycić się doświadczeniem i renomą. Warto wybrać firmę opierającą się nie tylko na fundamentach tradycji, ale i na aktualnych wymaganiach rynku związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Firma Eurohansa korzystając z 30-letniego doświadczenia, opracowuje wyjątkowe receptury, które wpisują się także w najnowsze trendy. Ich wyroby cieszą się uznaniem, gdyż obok  tradycyjnego smaku w parze idą produkty naturalne z certyfikowanych ekologicznie składników i o obniżonej zawartości cukru. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://www.eurohansa.pl/.

Fot.: Wojtek Mich/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykonać pełny trening Full Body Workout (FBW) w warunkach domowych?
Jak wykonać pełny trening Full Body Workout (FBW) w warunkach domowych?
Chcesz zacząć ćwiczyć w domu, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu? Sprawdź, jakie ćwiczenia uwzględnić w planie Full Body Workout (FBW) i zacznij wykonywać go już dziś, a efekty przyjdą szybciej niż sądzisz!
„Show must go on”, ale najważniejsze bezpieczeństwo. Arnold Sports Festival 2021 przełożony o pół roku!
„Show must go on”, ale najważniejsze bezpieczeństwo. Arnold Sports Festival 2021 przełożony o pół roku!
Jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej prestiżowych imprez w środowisku sportów siłowych oraz sylwetkowych nie odbędzie się w pierwotnym terminie. […]
Bezdech senny a uprawianie sportu
Bezdech senny a uprawianie sportu
Jakie są objawy bezdechu sennego? Jak leczyć tę przypadłość? Dowiedzmy się!
Ostatnie wpisy