Urodzinowe przysiady niezłomnego trójboisty. 72-letni Rudy Kadlub nadal zachwyca siłą!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urodzinowe przysiady niezłomnego trójboisty. 72-letni Rudy Kadlub nadal zachwyca siłą!

Lata lecą, a Rudy Kadlub ani myśli kończyć przygodę z ciężarami. Co więcej, każdy kolejny wyczyn 72-letniego trójboisty budzi coraz większy podziw i zarazem zdumienie. Dziarski Amerykanin niedawno obchodził swoje urodziny, które postanowił uczcić w charakterystyczny dla siebie sposób – wykonując fenomenalną serię przysiadów ze sztangą ważącą ponad 170 kg!

Rudy Kadlub to absolutny genetyczny fenomen. Wielokrotny rekordzista świata w trójboju siłowym skończył właśnie 72 lata, ale zaawansowany wiek nie wpłynął negatywnie na jego sprawność mięśni i wprost imponującą krzepę. Jeśli zdrowie wciąż będzie mu dopisywało, nie wyklucza nawet kolejnych startów w profesjonalnych zawodach pod egidą USPA Powerlifting!

Mieszkający w stanie Oregon trójboista znów trafił na czołówki światowych mediów po tym, jak w sieci ukazał się krótki filmik z jego urodzinowego treningu. Na pięć dni przed swoim świętem Kadlub pojawił się w nowoczesnym centrum Kabuki Strength Lab, którego jest właścicielem, aby wykonać standardowy zestaw ćwiczeń. Amerykanin nie mógł chyba wymarzyć sobie lepszego prezentu, bowiem podczas przysiadów ze specjalistyczną sztangą typu safety squat bar udało mu się ustanowić nowy rekord indywidualny – siedem powtórzeń z ciężarem o masie 380 lbs (ok. 172,4 kg)! Patrząc na nagranie można odnieść wrażenie, że nie jest to jeszcze szczyt możliwości jednego z najsłynniejszych nestorów powerliftingu!

„Nadal wyznaczasz mi cele na moje złote lata. Jestem obecnie 23 lata młodszy od Ciebie, ale zamierzam Cię doścignąć” – skomentował na Instagramie znany siłacz Chad Aichs, który może pochwalić się fantastycznym łącznym wynikiem 2733 lbs (ok. 1240 kg) w trzech konkurencjach trójboju siłowego.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!
Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!
Najlepszym na świecie specjalistom od trójboju siłowego rośnie poważna konkurencja! Młodziutki Amerykanin Morgan Nicholls niedawno skończył dopiero 14 lat, a […]
Bez sodu i soli kulturysta nie wydoli. Wyjaśniamy dlaczego!
Bez sodu i soli kulturysta nie wydoli. Wyjaśniamy dlaczego!
Sód i sól – biała śmierć czy pierwiastek niezbędny do życia? Bierzemy pod lupę składnik, wokół którego w kulturystyce od zawsze panuje ogromne zamieszanie!
Popraw kondycję nadgarstków – zobacz, w jaki sposób!
Popraw kondycję nadgarstków – zobacz, w jaki sposób!
Wymagający trening siłowy znowu okazał się zbyt dużym wyzwaniem dla Twoich nadgarstków? Oto jak wzmocnić te niepozorne stawy – dzięki tym ćwiczeniom urazy z nimi związane odejdą w zapomnienie!
Ostatnie wpisy