Urodzinowe przysiady niezłomnego trójboisty. 72-letni Rudy Kadlub nadal zachwyca siłą!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urodzinowe przysiady niezłomnego trójboisty. 72-letni Rudy Kadlub nadal zachwyca siłą!

Lata lecą, a Rudy Kadlub ani myśli kończyć przygodę z ciężarami. Co więcej, każdy kolejny wyczyn 72-letniego trójboisty budzi coraz większy podziw i zarazem zdumienie. Dziarski Amerykanin niedawno obchodził swoje urodziny, które postanowił uczcić w charakterystyczny dla siebie sposób – wykonując fenomenalną serię przysiadów ze sztangą ważącą ponad 170 kg!

Rudy Kadlub to absolutny genetyczny fenomen. Wielokrotny rekordzista świata w trójboju siłowym skończył właśnie 72 lata, ale zaawansowany wiek nie wpłynął negatywnie na jego sprawność mięśni i wprost imponującą krzepę. Jeśli zdrowie wciąż będzie mu dopisywało, nie wyklucza nawet kolejnych startów w profesjonalnych zawodach pod egidą USPA Powerlifting!

Mieszkający w stanie Oregon trójboista znów trafił na czołówki światowych mediów po tym, jak w sieci ukazał się krótki filmik z jego urodzinowego treningu. Na pięć dni przed swoim świętem Kadlub pojawił się w nowoczesnym centrum Kabuki Strength Lab, którego jest właścicielem, aby wykonać standardowy zestaw ćwiczeń. Amerykanin nie mógł chyba wymarzyć sobie lepszego prezentu, bowiem podczas przysiadów ze specjalistyczną sztangą typu safety squat bar udało mu się ustanowić nowy rekord indywidualny – siedem powtórzeń z ciężarem o masie 380 lbs (ok. 172,4 kg)! Patrząc na nagranie można odnieść wrażenie, że nie jest to jeszcze szczyt możliwości jednego z najsłynniejszych nestorów powerliftingu!

„Nadal wyznaczasz mi cele na moje złote lata. Jestem obecnie 23 lata młodszy od Ciebie, ale zamierzam Cię doścignąć” – skomentował na Instagramie znany siłacz Chad Aichs, który może pochwalić się fantastycznym łącznym wynikiem 2733 lbs (ok. 1240 kg) w trzech konkurencjach trójboju siłowego.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mateusz Gamrot ma szansę na wielką walkę!
Mateusz Gamrot ma szansę na wielką walkę!
Mateusz Gamrot zamierza pojedynkować się z Anjosem? Ta walka może zmienić jego karierę!
Jak przygotować się do diety odchudzającej?
Jak przygotować się do diety odchudzającej?
Decyzja o rozpoczęciu diety odchudzającej może być trudna, ale to tylko początek wyzwania. Przygotowanie się do takiej diety może być kluczowe dla jej sukcesu. W artykule przedstawimy kilka kroków, które pomogą Ci skutecznie przygotować się do diety odchudzającej.
Już 28–29 maja tego roku w MCER odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych. Warto tam być!
Już 28–29 maja tego roku w MCER odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych. Warto tam być!
Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych tuż-tuż. Jakie atrakcje czekają na miłośników kulturystyki?
Ostatnie wpisy