Tyson Fury będzie walczył z Anthonym Joshuą? Kontrowersyjne słowa!
News
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tyson Fury będzie walczył z Anthonym Joshuą? Kontrowersyjne słowa!

Pojedynkiem, w którym główne role mieli odegrać Tyson Fury i Anthony Joshua, żył cały świat boksu. Ostatecznie do walki nie doszło, a zamiast niej Fury w ostry sposób skomentował postawę swojego niedoszłego rywala.

Wszystkie szczegóły dotyczące grudniowego starcia pomiędzy Tysonem Furym a Anthonym Joshuą miały zostać ustalone pod koniec września. Nic takiego się jednak nie stało – obóz Joshuy nie sfinalizował na czas negocjacji. Po tym incydencie Fury postanowił nie przebierać w słowach i bezlitośnie uderzyć w środowisko 33-letniego pięściarza.

– To już oficjalnie koniec dla Joshuy. Aktualnie siedzi na mrozie razem z watahą wilków, zapomnij o tym! Idiota, tchórz, kulturysta – grzmiał mistrz świata wagi ciężkiej WBC. – Zawsze wiedziałem, że brak ci ikry, by walczyć z Cygańskim Królem. Powodzenia w dalszej karierze i życiu – w sarkastyczny sposób zamknął temat Fury.

Po tak mocnych słowach trudno przypuszczać, by panowie w najbliższym czasie skrzyżowali rękawice. Szczególnie że Tyson Fury znalazł już sobie nowego przeciwnika. Jego kolejnym rywalem ma być Dereck Chisora. Walka prawdopodobnie odbędzie się 3 grudnia bieżącego roku.

Zdjęcie główne: Daniel Lloyd Blunk-Fernández/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Aminokwasy BCAA pomagają walczyć ze skutkami złej diety!
Aminokwasy BCAA pomagają walczyć ze skutkami złej diety!
Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez włoskich naukowców, suplementy zawierające BCAA są w stanie walczyć ze skutkami metabolicznymi złej diety.
Najczęściej zaniedbywane partie mięśniowe
Najczęściej zaniedbywane partie mięśniowe
Wydaje Ci się, że podczas tygodniowego planu treningowego wykonujesz ćwiczenia na każdą partię mięśniową? Sprawdź, czy o którejś nie zapomniałeś!
Jakie efekty daje prawidłowe wiosłowanie hantlami?
Jakie efekty daje prawidłowe wiosłowanie hantlami?
Dowiedz się, jakie korzyści przynosi wiosłowanie hantlami oraz w jakich wariantach można wykonywać to popularne ćwiczenie.
Ostatnie wpisy