Idealna rzeźba w zaledwie pół roku. Spektakularna metamorfoza Kiery Jaston!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Idealna rzeźba w zaledwie pół roku. Spektakularna metamorfoza Kiery Jaston!

Kiera Jaston to jedna z niewielu zawodniczek na świecie, która z powodzeniem łączy kulturystykę z trójbojem siłowym. Kilka dni temu Brytyjka zdradziła, jak wyglądają i ile trwają jej przygotowania do zawodów sylwetkowych. „Poza sezonem nie wszystko jest błyszczące i ładne” – napisała na swoim Instagramie.

Najmłodsza mistrzyni kategorii IFBB Figure Pro w Europie trenuje obecnie na imponujących ciężarach. Na ławeczce kilkukrotnie wyciska ponad 100 kg, a w martwym ciągu dźwiga nawet 230 kg! Jednocześnie Kiera Jaston dba o to, aby zachowywać odpowiednie proporcje sylwetki, którą prezentuje na scenie podczas prestiżowych imprez.

Okazuje się jednak, że poza sezonem muskulatura 22-latki nie wygląda aż tak efektownie, jak w czasie zawodów. W tym tygodniu Jaston zdradziła, że proces dochodzenia do optymalnej formy trwa u niej około sześć miesięcy. Jako dowód zamieściła na swoim Instagramie post z dwoma zestawionymi obok siebie zdjęciami, na których widać jej sylwetkę na pół roku przed startem oraz w dniu zawodów. Efekt jest doprawdy spektakularny, a największe wrażenie robią wspaniale wyrzeźbione mięśnie pleców oraz ud.

„Pompowanie może przynieść korzyści, ale tylko wtedy, gdy jest wytrwałość i poświęcenie, żeby wszystko powtórzyć, kiedy nadejdzie czas! Więc jeśli zmagasz się z długimi przygotowaniami, być może konieczne jest przyjęcie bardziej wyrachowanego i monitorowanego podejścia poza sezonem” – radzi Jaston, cytowana przez serwis WP Fitness.

Przykład Kiery Jaston pokazuje, że w dążeniu do wymarzonej sylwetki trzeba wykazać się dużą cierpliwością oraz konsekwencją. „Poza sezonem nie wszystko jest błyszczące i ładne. Kobiety często zmagają się z psychicznym i fizycznym aspektem pompowania” – zwraca uwagę pochodząca z Manchesteru kulturystka i trenerka fitness.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najwyższy kulturysta świata zadebiutuje na Mistrzostwach Europy IFBB Pro 2020
Najwyższy kulturysta świata zadebiutuje na Mistrzostwach Europy IFBB Pro 2020
Do tego momentu przygotowywał się wiele miesięcy, ale równie dużo, co o jego imponującej sylwetce, mówi się o nieprzeciętnych parametrach […]
Podstawowe ćwiczenia na kręgosłup
Podstawowe ćwiczenia na kręgosłup
W obecnych czasach obserwuje się zwiększoną liczbę godzin spędzanych w pozycji siedzącej, co może skutkować negatywnymi konsekwencjami dla stanu kręgosłupa.
Jak naklejki ścienne mogą odmienić wygląd twojej sypialni?
Jak naklejki ścienne mogą odmienić wygląd twojej sypialni?
Zobacz jak prosta dekoracja ściana jaką są naklejki może całkowicie odmienić wygląd twojego miejsca wypoczynku. Odnajdź inspiracje i przekonaj się o sile małych zmian.
Ostatnie wpisy