Idealna rzeźba w zaledwie pół roku. Spektakularna metamorfoza Kiery Jaston!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Idealna rzeźba w zaledwie pół roku. Spektakularna metamorfoza Kiery Jaston!

Kiera Jaston to jedna z niewielu zawodniczek na świecie, która z powodzeniem łączy kulturystykę z trójbojem siłowym. Kilka dni temu Brytyjka zdradziła, jak wyglądają i ile trwają jej przygotowania do zawodów sylwetkowych. „Poza sezonem nie wszystko jest błyszczące i ładne” – napisała na swoim Instagramie.

Najmłodsza mistrzyni kategorii IFBB Figure Pro w Europie trenuje obecnie na imponujących ciężarach. Na ławeczce kilkukrotnie wyciska ponad 100 kg, a w martwym ciągu dźwiga nawet 230 kg! Jednocześnie Kiera Jaston dba o to, aby zachowywać odpowiednie proporcje sylwetki, którą prezentuje na scenie podczas prestiżowych imprez.

Okazuje się jednak, że poza sezonem muskulatura 22-latki nie wygląda aż tak efektownie, jak w czasie zawodów. W tym tygodniu Jaston zdradziła, że proces dochodzenia do optymalnej formy trwa u niej około sześć miesięcy. Jako dowód zamieściła na swoim Instagramie post z dwoma zestawionymi obok siebie zdjęciami, na których widać jej sylwetkę na pół roku przed startem oraz w dniu zawodów. Efekt jest doprawdy spektakularny, a największe wrażenie robią wspaniale wyrzeźbione mięśnie pleców oraz ud.

„Pompowanie może przynieść korzyści, ale tylko wtedy, gdy jest wytrwałość i poświęcenie, żeby wszystko powtórzyć, kiedy nadejdzie czas! Więc jeśli zmagasz się z długimi przygotowaniami, być może konieczne jest przyjęcie bardziej wyrachowanego i monitorowanego podejścia poza sezonem” – radzi Jaston, cytowana przez serwis WP Fitness.

Przykład Kiery Jaston pokazuje, że w dążeniu do wymarzonej sylwetki trzeba wykazać się dużą cierpliwością oraz konsekwencją. „Poza sezonem nie wszystko jest błyszczące i ładne. Kobiety często zmagają się z psychicznym i fizycznym aspektem pompowania” – zwraca uwagę pochodząca z Manchesteru kulturystka i trenerka fitness.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Żele energetyczne dla sportowców
Żele energetyczne dla sportowców
Żele energetyczne stały się nieodłącznym elementem diety wielu sportowców, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku energii podczas intensywnych treningów lub zawodów. Ich wygoda i szybkość działania sprawiają, że są one coraz bardziej popularne w świecie sportu i fitness. Jednak jakie są dokładnie zalety i wady żeli energetycznych?
Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów
Nowy rok, nowe wyzwania. Czołowe polskie fitnesski już wróciły do treningów
Zakończony niedawno rok obfitował w liczne sukcesy polskich zawodniczek sportów sylwetkowych. Wiktoria Nnaka, Patrycja Słaby, Dagmara Dominiczak, Adrianna Kaczmarek czy […]
Piotr Borecki – pierwszy polski kulturysta, który zakwalifikował się na Mr. Olympia w dwóch różnych kategoriach!
Piotr Borecki – pierwszy polski kulturysta, który zakwalifikował się na Mr. Olympia w dwóch różnych kategoriach!
Historia tworzy się na naszych oczach! Piotr Borecki zwyciężył w zawodach Puerto Rico Pro & World Caribbean Championships 2021 w […]
Ostatnie wpisy