Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Młodzież w natarciu! 14-letni trójboista podniósł ponad 225 kg w martwym ciągu!

Najlepszym na świecie specjalistom od trójboju siłowego rośnie poważna konkurencja! Młodziutki Amerykanin Morgan Nicholls niedawno skończył dopiero 14 lat, a już imponuje fenomenalnymi osiągnięciami w wyciskaniu sztangi na ławeczce oraz w martwym ciągu. W tej drugiej konkurencji utalentowany chłopiec pobił niedawno swój życiowy rekord, podnosząc blisko 227 kg!

Pasję oraz talent do sportów siłowych Morgan odziedziczył po znanym ojcu, Chadzie Nichollsie. To jeden z najbardziej renomowanych trenerów kulturystyki w Stanach Zjednoczonych, który przygotowywał do największych zawodów słynnych Ronniego Colemana czy Mamdouha „Big Ramy’ego” Elssbiaya – triumfatora Mr. Olympia 2020. Nastolatek miał więc doskonałe wzorce, aczkolwiek postanowił rozwijać się w innej dyscyplinie – trójboju siłowym.

Eksplozja talentu Nichollsa juniora, jaka nastąpiła w ostatnich miesiącach, jest doprawdy oszałamiająca. Młody trójboista pobił przed kilkoma dniami swój życiowy rekord w martwym ciągu, podnosząc niespełna 227 kg (500 lbs), a wcześniej wycisnął na ławeczce sztangę ważącą ponad 156 kg (345 lbs)! Rewelacyjne wyniki 14-latka noszącego nietypowy pseudonim „Mayhem” (z ang. chaos) wywarły ogromne wrażenie na przedstawicielach środowiska powerliftingu. „Pokazał już, że dzięki swojemu talentowi do ciężarów oraz sile może być jednym z najjaśniejszych prospektów wśród nadchodzącej generacji trójboistów” – czytamy na fachowym portalu fitnessvolt.com.

Morgan Nicholls nie ogranicza się jednak wyłącznie do treningów na siłowni. Swoich sił próbuje także w rzucie dyskiem, a dodatkowo jest członkiem szkolnej reprezentacji piłkarskiej, z którą startuje w turniejach. Wszechstronne przygotowanie z pewnością będzie jego dodatkowym atutem, kiedy zdecyduje się wkroczyć na zawodową ścieżkę sportowca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepsze ćwiczenia, które nie obciążają stawów
Najlepsze ćwiczenia, które nie obciążają stawów
Bóle stawów mogą mieć różne przyczyny, jednak zawsze jest to dolegliwość, która utrudnia codzienne funkcjonowanie, nie wspominając o aktywności fizycznej. […]
Poradnik użytkownika: jak optymalnie wykorzystać przestrzeń w obudowie serwerowej
Poradnik użytkownika: jak optymalnie wykorzystać przestrzeń w obudowie serwerowej
Artykuł podpowie Ci, jak w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń w obudowie serwerowej dla optymalnej organizacji i wydajności. Świetne porady dla administratorów IT i entuzjastów technologii.
Wybierasz się na fitness po raz pierwszy? Na to warto się przygotować!
Wybierasz się na fitness po raz pierwszy? Na to warto się przygotować!
Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać Twój pierwszy trening fitness? Podpowiadamy, co warto ze sobą zabrać i jak nastawić się do grupowych zajęć!
Ostatnie wpisy