Sylvester Stallone wrócił na siłownię! Słynny „Rambo” zaprezentował spektakularny biceps
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Sylvester Stallone wrócił na siłownię! Słynny „Rambo” zaprezentował spektakularny biceps

Sylvester Stallone wrócił niedawno do intensywnych treningów na siłowni, aby jak najlepiej przysposobić się do nowego wyzwania, jakim będzie najprawdopodobniej główna rola w hitowej produkcji „Niezniszczalni 4”. W lipcu słynny aktor skończy 75 lat, ale jego muskulatura wciąż prezentuje się imponująco! „Muszę się przygotować, żeby znów robić oldschoolowe akcje” – napisał popularny „Sly” na Instagramie.

Sylvester Stallone – jak wygląda dzisiaj ikona machismo?

Któż z nas nie zachwycał się wyrzeźbioną i fantastycznie umięśnioną sylwetką Sylvestra Stallone w filmowych wcieleniach Rocky’ego Balboy, Johna Rambo czy Mariona „Cobry” Cobrettiego? W okresie swojej największej świetności gwiazdor Hollywood mógł pochwalić się doskonałymi proporcjami, a także ponadprzeciętnymi wymiarami (ok. 45 cm w bicepsie i ponad 127 cm obwodu klatki piersiowej). Przygotowując się do kultowych ról ostro trenował na siłowni, nawet po dwa razy dziennie! I choć od tamtego czasu minęło już ponad trzy dekady, muskulatura Stallone’a nadal budzi niemały podziw.

Amerykański aktor przed kilkoma dniami wywołał gigantyczne poruszenie umieszczając w social mediach zdjęcie po zakończonym treningu siłowym. Internauci nie kryli zdumienia, gdy zobaczyli, jak blisko 75-letnia legenda kina z dumą prezentuje potężny biceps. Zaskoczenie było tym większe, że popularny „Sly” wrócił na gym po bardzo długim rozbracie!

„Poszedłem dziś, do cholery, na siłownię, kiedy tego nie chciałem. Ale w robieniu rzeczy, na które nie mam ochoty, znalazłem niezwykle ważny klucz do sukcesu. Poza tym muszę się przygotować, żeby znów robić oldschoolowe akcje” – napisał Sylvester Stallone na Instagramie.

Stallone wróci jako Barney Ross?

Powrót wybitnego nowojorczyka do regularnych ćwiczeń uruchomił lawinę spekulacji. W amerykańskich mediach pojawia się coraz więcej doniesień, jakoby Sylvester Stallone przygotowywał się właśnie do kolejnej wielkiej roli – w czwartej części serii Niezniszczalni.

Aby znów prezentować się nienagannie na wielkim ekranie, „Sly” szlifuje formę pod okiem renomowanego trenera gwiazd – Gunnara Petersona. Kilkutygodniowy plan obejmuje zarówno ćwiczenia na maszynach, jak i na wolnych ciężarach. Niektóre z nich są tyleż efektowne, co bardzo niestandardowe. Nie zmienia to natomiast faktu, że Stallone w dalszym ciągu dysponuje ogromną krzepą.

Foto wyróżniające: Bauer-Griffin / GC Images via Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria do ćwiczeń w domu – czym kierować się przy wyborze?
Akcesoria do ćwiczeń w domu – czym kierować się przy wyborze?
Jak dobrać sprzęt dla siebie?
Jak odpowiednio dobrać bieliznę termoaktywną damską?
Jak odpowiednio dobrać bieliznę termoaktywną damską?
Jakie są jej zalety? Czym się kierować podczas zakupów? I w końcu, jak odpowiednio dbać o ten element garderoby?
Mury piłkarskie – co musisz wiedzieć?
Mury piłkarskie – co musisz wiedzieć?
Profesjonalne przygotowanie to niezbędny element piłkarskiego sukcesu. Aby osiągnąć właściwy poziom przed meczem, należy zastosować szereg sprzętów wspierających trening piłkarski. Jednym z nich są mury piłkarskie. Z poniższego artykułu można poznać najważniejsze informacje dotyczące murów.
Ostatnie wpisy