Spektakularny powrót polskiego kulturysty. Mateusz Zagórowski wywalczył tytuł Mr. Europe!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Spektakularny powrót polskiego kulturysty. Mateusz Zagórowski wywalczył tytuł Mr. Europe!

Mateusz Zagórowski po blisko trzyletniej przerwie od startów w zawodach kulturystycznych wrócił na profesjonalną scenę i od razu zmiażdżył konkurencję! Najpierw pochodzący z Krużlowej trener personalny wygrał zawody IFBB Diamond Cup w Ostrawie, zaś dwa tygodnie później triumfował na Mr. & Miss Europe Pro 2021 w Santa Susanna! „Czas trochę „zepsuć” formę i odpocząć, by za kilka tygodni móc dokręcić śrubę i przygotować się porządnie do Arnold Sports Festival Europe 2021, na którym planuję wystartować” – ujawnia Zagórowski.

Mateusz Zagórowski – polski triumfator Arnold Classic Europe

We wrześniu 2018 roku Mateusz Zagórowski odniósł jeden z największych sukcesów w karierze – wygrał Arnold Classic Europe w kategorii 100 kg + Overall i dzięki temu wywalczył kartę Pro Elite. Od tamtej pamiętnej jesieni polski kulturysta i renomowany trener personalny nie uczestniczył już jednak w żadnych imprezach rangi IFBB Pro. Blisko trzyletni okres bez startów Mistrz Polski Juniorów 2015 w kategorii 75kg + Open oraz Mistrz Polski Seniorów 2017 w kategorii 90 kg poświęcił na doskonalenie własnej sylwetki, a także przygotowywanie do zawodów swoich podopiecznych.

Wygrałem Arnold Classic!!! nie wiem narazie co napisać więcej…. Dziękuję wszystkim za doping, trzymane kciuki i masę…

Opublikowany przez Mateusz Zagórowski Niedziela, 30 września 2018

 

Mateusz Zagórowski wrócił w wielkim stylu!

Na profesjonalnej scenie Mateusz Zagórowski ponownie pojawił się dopiero w drugiej połowie czerwca tego roku, ale za to z jakim skutkiem! Na IFBB Diamond Cup 2021 w Ostrawie Polak zaprezentował się kapitalnie i zasłużenie zgarnął złoty medal w kategorii Men’s Bodybuilding. Po dwóch tygodniach świętował natomiast kolejny duży sukces – tytuł Mr. Europe Pro 2021. Podczas lipcowych zawodów w hiszpańskiej Santa Susanna nasz reprezentant, mimo mocnej konkurencji, znów okazał się bezkonkurencyjny!

Złoto z Mr. Europe Pro wraca ze mną?? Dziękuję wszystkim za wiadomości i komentarze ?
Napisze coś więcej jak złapie…

Opublikowany przez Mateusz Zagórowski Sobota, 3 lipca 2021

 

Teraz Zagórowskiego czeka zasłużony odpoczynek, a pod koniec lata kolejne wyzwanie – Arnold Sports Festival Europe 2021, który odbędzie się w dniach 17-19 września w Sewilli.

„Złoto z Mr. Europe Pro wraca ze mną […] Forma była całkiem przyzwoita, jednak kolejnym razem muszę wyjść zdecydowanie pełniejszy, nieco inaczej rozegrać ostatnie dni. Czas trochę „zepsuć” formę i odpocząć, by za kilka tygodni móc dokręcić śrubę i przygotować się porządnie do Arnold Sports Festival Europe, na którym planuję wystartować. 10,5 tygodnia do celu” – napisał na Instagramie Mateusz Zagórowski.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prawie ćwierć tony w hantlach! Larry Wheels pobił osiągnięcie Eddiego Halla
Prawie ćwierć tony w hantlach! Larry Wheels pobił osiągnięcie Eddiego Halla
Po ubiegłorocznej kontuzji mięśnia dwugłowego ramienia najwyraźniej nie pozostał już żaden ślad, wszak w miniony weekend Larry Wheels pobił w […]
Mięśnie antagonistyczne – co powinien o nich wiedzieć stały bywalec siłowni?
Mięśnie antagonistyczne – co powinien o nich wiedzieć stały bywalec siłowni?
Czy wiesz czym są mięśnie antagonistyczne? Ich znajomość pozwoli ci sprawniej uzyskać pożądane efekty podczas ćwiczeń i uniknąć niechcianych kontuzji!
Sezon kulturystyczny 2023 – na co warto czekać?
Sezon kulturystyczny 2023 – na co warto czekać?
Sezon 2023 tuż tuż, a zatem warto rozejrzeć się za kolejnymi wydarzeniami kulturystycznymi. Co czeka nas w przyszłym roku?
Ostatnie wpisy