Spektakularny powrót polskiego kulturysty. Mateusz Zagórowski wywalczył tytuł Mr. Europe!
KULTURYSTYKA I FITNESSNews
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Spektakularny powrót polskiego kulturysty. Mateusz Zagórowski wywalczył tytuł Mr. Europe!

Mateusz Zagórowski po blisko trzyletniej przerwie od startów w zawodach kulturystycznych wrócił na profesjonalną scenę i od razu zmiażdżył konkurencję! Najpierw pochodzący z Krużlowej trener personalny wygrał zawody IFBB Diamond Cup w Ostrawie, zaś dwa tygodnie później triumfował na Mr. & Miss Europe Pro 2021 w Santa Susanna! „Czas trochę „zepsuć” formę i odpocząć, by za kilka tygodni móc dokręcić śrubę i przygotować się porządnie do Arnold Sports Festival Europe 2021, na którym planuję wystartować” – ujawnia Zagórowski.

Mateusz Zagórowski – polski triumfator Arnold Classic Europe

We wrześniu 2018 roku Mateusz Zagórowski odniósł jeden z największych sukcesów w karierze – wygrał Arnold Classic Europe w kategorii 100 kg + Overall i dzięki temu wywalczył kartę Pro Elite. Od tamtej pamiętnej jesieni polski kulturysta i renomowany trener personalny nie uczestniczył już jednak w żadnych imprezach rangi IFBB Pro. Blisko trzyletni okres bez startów Mistrz Polski Juniorów 2015 w kategorii 75kg + Open oraz Mistrz Polski Seniorów 2017 w kategorii 90 kg poświęcił na doskonalenie własnej sylwetki, a także przygotowywanie do zawodów swoich podopiecznych.

Wygrałem Arnold Classic!!! nie wiem narazie co napisać więcej…. Dziękuję wszystkim za doping, trzymane kciuki i masę…

Opublikowany przez Mateusz Zagórowski Niedziela, 30 września 2018

 

Mateusz Zagórowski wrócił w wielkim stylu!

Na profesjonalnej scenie Mateusz Zagórowski ponownie pojawił się dopiero w drugiej połowie czerwca tego roku, ale za to z jakim skutkiem! Na IFBB Diamond Cup 2021 w Ostrawie Polak zaprezentował się kapitalnie i zasłużenie zgarnął złoty medal w kategorii Men’s Bodybuilding. Po dwóch tygodniach świętował natomiast kolejny duży sukces – tytuł Mr. Europe Pro 2021. Podczas lipcowych zawodów w hiszpańskiej Santa Susanna nasz reprezentant, mimo mocnej konkurencji, znów okazał się bezkonkurencyjny!

Złoto z Mr. Europe Pro wraca ze mną?? Dziękuję wszystkim za wiadomości i komentarze ?
Napisze coś więcej jak złapie…

Opublikowany przez Mateusz Zagórowski Sobota, 3 lipca 2021

 

Teraz Zagórowskiego czeka zasłużony odpoczynek, a pod koniec lata kolejne wyzwanie – Arnold Sports Festival Europe 2021, który odbędzie się w dniach 17-19 września w Sewilli.

„Złoto z Mr. Europe Pro wraca ze mną […] Forma była całkiem przyzwoita, jednak kolejnym razem muszę wyjść zdecydowanie pełniejszy, nieco inaczej rozegrać ostatnie dni. Czas trochę „zepsuć” formę i odpocząć, by za kilka tygodni móc dokręcić śrubę i przygotować się porządnie do Arnold Sports Festival Europe, na którym planuję wystartować. 10,5 tygodnia do celu” – napisał na Instagramie Mateusz Zagórowski.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prawie pół tony w przysiadzie! Daniel Bell coraz bliżej pobicia rekordu życiowego
Prawie pół tony w przysiadzie! Daniel Bell coraz bliżej pobicia rekordu życiowego
Jeden z najsilniejszych trójboistów na świecie nie zwalnia tempa. Podczas jednego z ostatnich treningów Daniel Bell wykonał przysiad z imponującym […]
Jak wybrać dobre obuwie sportowe?
Jak wybrać dobre obuwie sportowe?
Mówiąc o obuwiu sportowym, możemy mieć na myśli dwa rodzaje butów.
Metoda Kegla jako sposób na wysiłkowe nietrzymanie moczu
Metoda Kegla jako sposób na wysiłkowe nietrzymanie moczu
Wysiłkowe nietrzymanie moczu (NTM) to stan, w którym dochodzi do mimowolnego wycieku moczu podczas wykonywania czynności, które zwiększają ciśnienie w jamie brzusznej, takie jak kichanie, kaszel, czy podnoszenie ciężarów.
Ostatnie wpisy