Przychodnia online – w czym może Ci pomóc i dlaczego warto?
STREFA ZDROWIA
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przychodnia online – w czym może Ci pomóc i dlaczego warto?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Cyfryzacja już kilka lat temu objęła swoim zasięgiem także branżę medyczną. Ma to wiele zalet, które są mocno odczuwane zarówno przez lekarzy, jak i przez pacjentów czy farmaceutów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci przychodnia online i jakie korzyści oferuje!

Leczenie w dzisiejszych czasach przeszło na poziom wyżej, oferując możliwość korzystania z usług medycznych online. Wiodącą stroną w tym zakresie jest m.in. Halomed – przychodnia online z rozbudowaną ofertą. Poznaj ją nieco bliżej!

Usługi przychodni online Halomed

Przychodnia Halomed oferuje wszystkie usługi, które są dostępne także podczas wizyt stacjonarnych u lekarzy. Należy wiedzieć, że w dzisiejszych czasach wszelkie skierowania czy recepty i tak wystawiane są cyfrowo, a nie w wersji papierowej. Dlatego możliwość skorzystania z oferty tego typu przychodni jest nie tylko wygodne, ale i po prostu praktyczne. Decydując się na odwiedzenie Halomed.pl, do wyboru masz następujące usługi:

  • e-recepty – możesz kontynuować leczenie lub wybrać nowy lek, a wszystko to po uzupełnieniu ankiety zdrowotnej. W niektórych przypadkach lekarz podejmuje decyzję o konsultacji, często jednak nie jest to potrzebne;
  • e-skierowania – na badania takie jak: tomografia komputerowa, RTG, rezonans magnetyczny z kontrastem. Skierowania są wówczas konieczne nawet jeśli pacjent wykonuje je prywatnie;
  • e-zwolnienia L4 – na siebie lub na dziecko, które trafia bezpośrednio do Twojego pracodawcy;
  • teleporady – jeśli chcesz porozmawiać z lekarzem i odbyć wizytę w komfortowy sposób, nie wychodząc z domu.

Recepta online czy wszelkie inne uzyskane dokumenty trafiają bezpośrednio na twój adres email oraz przesyłane są w formie SMS-a. Akceptowane są w każdej placówce medycznej, szpitalu czy aptekach na terenie kraju. Decydując się na teleporadę, masz również możliwość wyboru specjalisty, z którym chcesz porozmawiać.

Przychodnia online – dlaczego warto z niej korzystać?

Przychodnie online cieszą się rosnącą popularnością. Nie bez powodu. Ich największymi zaletami są:

  • oszczędność czasu i pieniędzy – nie musisz wychodzić z domu, aby załatwić swoje sprawy związane ze zdrowiem. W związku z tym nie tylko oszczędzasz czas, ale również i pieniądze, które musiałbyś wydać na bilety komunikacji miejskiej / paliwo. Usługi online same w sobie także są tańsze niż wizyty stacjonarne u lekarzy;
  • maksymalny komfort – z usług online możesz skorzystać nawet nie wychodząc z łóżka. Jeśli jesteś chory lub kontuzjowany, to duże ułatwienie. Także wtedy, gdy opiekujesz się chorym dzieckiem;
  • bezpieczeństwo – pozostając w domu, nie narażasz się na kontakt z osobami chorymi (np. w przychodniach), jak również sam nie zarażasz innych.

Jeśli zatem zależy Ci na powyższych korzyściach, Halomed szybko stanie się Twoim sprzymierzeńcem. Możesz korzystać z jego usług o każdej porze z wykorzystaniem laptopa, komputera czy smartfonu. Otrzymasz w zamian profesjonalną pomoc medyczną – pracują tu doświadczeni lekarze specjaliści, którzy kompleksowo zajmą się Twoim problemem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym polega trening hipertroficzny? Główne założenia oraz przykładowy plan treningowy
Na czym polega trening hipertroficzny? Główne założenia oraz przykładowy plan treningowy
Nowy rodzaj treningu, który koncentruje się na przyroście mięśni – poznaj podstawy techniki hipertroficznej.
Bikini fitness, wellness i cała reszta – kobiece kategorie w sportach sylwetkowych
Bikini fitness, wellness i cała reszta – kobiece kategorie w sportach sylwetkowych
Poznaj najciekawsze i najbardziej spektakularne konkurencje w damskich sportach sylwetkowych!
Catering dietetyczny: Smaczne i zdrowe rozwiązanie dla odpowiedniej diety
Catering dietetyczny: Smaczne i zdrowe rozwiązanie dla odpowiedniej diety
Catering dietetyczny to usługa, która zdobywa coraz większą popularność. W tym artykule przyjrzymy się bliżej cateringowi dietetycznemu.
Ostatnie wpisy