Marzysz o zdrowej, silnej i atrakcyjnej sylwetce? Sprawdź, co oferują siłownie zewnętrzne!
TRENING
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Marzysz o zdrowej, silnej i atrakcyjnej sylwetce? Sprawdź, co oferują siłownie zewnętrzne!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Coraz więcej osób zauważa korzyści płynące z prowadzenia zdrowego trybu życia. Wdrożenie aktywności fizycznej do swojej codziennej rutyny to doskonały sposób na poprawienie swojego wyglądu i samopoczucia. Do ćwiczeń skutecznie zachęcają plenerowe siłownie. Sprawdź, czego możesz się spodziewać ćwicząc pod chmurką!

Tryb życia mieszkańców krajów wysokorozwiniętych nie należy do wyjątkowo zdrowych. Szybkie tempo, przetworzona żywność, siedząca praca i dużo stresu – to wszystko przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, a co za tym idzie, obniżenia komfortu życia. Myślisz, że aktywność fizyczna zajmuje dużo czasu? Nic bardziej mylnego! Jeśli Twój grafik jest naprawdę napięty, wcale nie musisz brać udziału w zajęciach zorganizowanych, które odbywają się w określonych godzinach. Odpowiedzią na potrzeby wszystkich zabieganych są siłownie zewnętrznedostępne całodobowo i całkowicie za darmo! Światowa Organizacja Zdrowia radzi, aby każdy, komu zależy na zachowaniu zdrowia i szczupłej sylwetki, poświęcał na ćwiczenia minimum 30 minut każdego dni. Zatłoczone siłownie czy niepasujące do Twojego grafiku zajęcia grupowe nie są już żadną wymówką! Wyjdź z mieszkania, znajdź najbliższą siłownię plenerową i zacznij pracować na zdrowe, sprawne i atrakcyjne ciało!

Siłownie zewnętrzne – jakie urządzenia znajdziesz na ich terenie?

Siłownie zewnętrzne, zwane także plenerowymi, to miejsca, w których znajdziesz urządzenia przeznaczone do różnego rodzaju treningów. Z urządzeń dostępnych na terenie siłowni zewnętrznych korzystać może każdy, bez względu na wiek, poziom zaawansowania czy rodzaj i czas treningu. Pod przysłowiową chmurką możesz ćwiczyć kiedy tylko masz na to ochotę i to całkowicie za darmo. W jakie urządzenia wyposażone są plenerowe siłownie? Do najpopularniejszych należą:

  • orbitrek
  • wahadło
  • wioślarz
  • rowerek
  • twister 
  • biegacz
  • wyciąg górny
  • stepper

Oprócz tego, siłownie zewnętrzne są zwykle wyposażone w różnego rodzaju drabinki, które umożliwiają wykonanie pełnego treningu kalistenicznego.

Jakie są korzyści przynoszą ćwiczenia na świeżym powietrzu?

Korzystanie z siłowni zewnętrznych jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie przygody ze sportem lub urozmaicenie treningów. Łatwa dostępność do różnego rodzaju przyrządów i możliwość wykonywania ćwiczeń o każdej porze dnia i nocy dodatkowo zachęca do pojęcia wysiłku w walce o lepszą jakość życia. Niewątpliwą zaletą aktywność fizycznej na świeżym powietrzu jest możliwość dotlenienie całego organizmu, co przekłada się na zwiększenie jego wydolności. Oprócz tego, ćwiczenie na ogólnodostępnych plenerowych siłowniach jest doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości i  wymiany doświadczeń. Wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu wśród innych osób pozytywnie wpływa na także na sferę psychiczną. Jeśli więc chcesz pozbyć się stresów, zregenerować organizm i porozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach, już dziś znajdź najbliższą siłownię zewnętrzną i szykuj się do treningu

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dbać o zdrowy jadłospis?
Jak dbać o zdrowy jadłospis?
Zastanawiasz się, jak dbać o swoje zdrowie dzięki prawidłowo skomponowanej diecie? Podpowiadamy!
Anna Banks i jej obsesja doskonałości. Morderczy trening nóg polskiej uczestniczki Mr. Olympia!
Anna Banks i jej obsesja doskonałości. Morderczy trening nóg polskiej uczestniczki Mr. Olympia!
Anna Banks nie zamierza zadowalać się awansem do czołowej dziesiątki prestiżowych zawodów Mr. Olympia 2020 i od początku roku intensywnie […]
Dlaczego warto badać poziom witaminy D?
Dlaczego warto badać poziom witaminy D?
Witamina D posiada cały szereg cennych właściwości. W związku z tym, pamiętać należy o regularnym badaniu jej poziomu.
Ostatnie wpisy