Strongo / #News / Już 28–29 maja tego roku w MCER odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych. Warto tam być!
Już 28–29 maja tego roku w MCER odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych. Warto tam być!

Końcówka maja zapowiada się niezwykle ciekawie dla miłośników kulturystyki. Na 28 i 29 tego miesiąca zaplanowano bowiem drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych, który odbędzie się w Warszawie.

Wzorem poprzedniej edycji najważniejszym wydarzeniem nadchodzącego festiwalu będą mistrzostwa ligi amatorskiej NPC Worldwide o randze światowej, a także mistrzostwa ligi zawodowej IFBB Professional League. W ramach turniejów zmierzą się ze sobą najlepsi zawodnicy z całego świata.

Na kulturystów czeka dziewięć konkurencji – sześć przeznaczonych dla pań i trzy dla panów. Zawodnicy i zawodniczki powalczą zarówno o nagrody finansowe, jak i rzeczowe, jednak tak naprawdę najważniejszym trofeum może okazać się możliwość startu w Mr. Olympia w 2022 roku – najbardziej prestiżowym konkursie dla profesjonalistów.

Poza sportowymi zmaganiami na entuzjastów sportów sylwetkowych czekają również targi, na których prezentowane będą rozmaite produkty, akcesoria i usługi fitness. Krótko mówiąc – 28 i 29 maja w MCER każdy znajdzie coś dla siebie!

Zdjęcie główne: Gorilla Freak/unsplash.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.