Izu Ugonoh komentuje przegraną walkę z Samociukiem
News
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Izu Ugonoh komentuje przegraną walkę z Samociukiem

Na KSW 70 Izu Ugonoh nie był w stanie zrewanżować się na Markowi Samociukowi za porażkę z ubiegłego roku. Słowa pięściarza po walce dowodzą jednak, że ta przegrana nie odciśnie piętna na jego psychice.

Izu Ugonoh i Marek Samociuk po raz pierwszy stanęli naprzeciw siebie w kwietniu 2021 roku na KSW 60. Wyraźnym faworytem tego starcia był klubowy kolega Jana Błachowicza, który musiał jednak uznać wyższość niżej notowanego rywala. Ugonoh – delikatnie rzecz ujmując – nie zniósł tamtej porażki najlepiej.

Nieco ponad rok później, na KSW 70, 35-letni bokser miał okazję do sportowej „zemsty” na Samociuku. Pomimo starań Ugonoha pojedynek po raz kolejny zakończył się triumfem 10 lat młodszego zawodnika. Po walce polski pięściarz nigeryjskiego pochodzenia zaprezentował jednak zupełnie inne podejście do niepowodzenia aniżeli przed rokiem.

Izu Ugonoh za pośrednictwem Facebooka zapewnił, że czuł się świetnie przygotowany – nie tylko pod kątem fizycznym, ale również psychicznym. Bokser postanowił podkreślić także to, jak bardzo się rozwinął, jeśli chodzi o poczynania na ringu i poza nim. „Jestem pewien, że znowu będę wygrywał” – kończy.

Zdjęcie główne: Kenny Eliason/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dobrać dresy do ćwiczeń?
Jak dobrać dresy do ćwiczeń?
Odpowiedni dobór stroju do ćwiczeń sprawia, że trening jest dużo bardziej przyjemny i komfortowy. Sprawdź, jak wybrać idealny dres do różnych dyscyplin sportowych.
Czym jest i kiedy może się przydać trenażer rowerowy?
Czym jest i kiedy może się przydać trenażer rowerowy?
Jazda rowerem jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale także idealnym hobby dla wielu zapalonych kolarzy. Zmieniające się pory roku i mroźna aura za oknem nie sprzyjają temu typowi aktywności, przez co rower często trafia na dłuższy okres do piwnicy czy garażu. Istnieje jednak sposób na trening przez cały rok — wystarczy odpowiedni trenażer rowerowy. Czym on jest? Kiedy dokładnie może się przydać? O tym poniżej, zapraszamy do lektury!
Jak ćwiczyć na siłowni, aby uniknąć nadmiernego nadwyrężenia kręgosłupa?
Jak ćwiczyć na siłowni, aby uniknąć nadmiernego nadwyrężenia kręgosłupa?
Trening siłowy to ciężka przeprawa dla kręgosłupa, ale na szczęście możemy mu w nim nieco pomóc. Oto jak to zrobić!
Ostatnie wpisy