Tragedia w USA – były strongman postrzelił rodziców
News
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Tragedia w USA – były strongman postrzelił rodziców

W Long Island doszło do tragedii. 29-letni kulturysta Dino Tomassetti próbował zabić swoich rodziców, o zdarzeniu doniósł „New York Post”.

W świąteczny poranek do rodziców przyjechał ich syn, kulturysta i trener personalny z zawodu. Według zeznań znajomych rodziny zazwyczaj był spokojny, kontrolował swoje emocje. Tym razem jednak coś się wydarzyło, chwilowo jednak pozostajemy skazani na domysły. Według przecieków prawdopodobnie chodziło o jego jednoroczne dziecko, które próbował odebrać dziadkom. W wyniku kłótni i szarpaniny miało dojść do wyciągnięcia przez 29-latka broni i postrzelenia 60-kilkuletnich rodziców. Mężczyzna następnie zbiegł z miejsca zbrodni, jednak policja dość szybko go odnalazła. W tej chwili znajduje się w areszcie, został oskarżony o ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości. Co do postrzelenia chwilowo nie wystąpiono z zarzutami, ponieważ rodzice przeżyli i znajdują się w szpitalu, ich stan jest jednak bardzo poważny. Losy młodego mężczyzny są uzależnione od tego czy przeżyją i jakie złożą wyjaśnienia. 

Zdjęcie główne: Max Kleinen/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezent dla najbliższej przyjaciółki – co podarować?
Prezent dla najbliższej przyjaciółki – co podarować?
W tym artykule przedstawiamy kilka pomysłów na upominki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej przyjaciółki.
Optymalizacja treningu siłowego: jak odpowiednio dobrać suplementy?
Optymalizacja treningu siłowego: jak odpowiednio dobrać suplementy?
Odkryj skuteczne strategie optymalizacji treningu siłowego poprzez odpowiedni dobór suplementów. Dowiedz się, jak podnieść swoją wydajność i wpłynąć na szybszy rozwój mięśni.
Jak znaleźć motywację do ćwiczeń?
Jak znaleźć motywację do ćwiczeń?
Trudno Ci znaleźć motywację do tego, żeby regularnie ćwiczyć i dbać o wygląd swojej sylwetki? Zdradzamy, jak poradzić sobie ze spadkiem sił, odnaleźć w sobie energię i zadbać o dobre samopoczucie po treningu.
Ostatnie wpisy