Wyczekiwana walka w UFC już niedługo? W starciu mogą zmierzyć się prawdziwe legendy!
News
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyczekiwana walka w UFC już niedługo? W starciu mogą zmierzyć się prawdziwe legendy!

Wszystko zaczęło się od kilku wymian komentarzy, z czasem burza między dwójką świetnych zawodników przerodziła się w możliwość realnego starcia – czy do niego dojdzie?

W wyniku zagęszczonej atmosfery między Dustinem Poirierem a Nate’em Diazem szansa na walkę między nimi, na którą od dawna wielu czekało, wzrosła jak nigdy. Organizatorzy z UFC postanowili zaangażować się w sprawę i ułatwić cały proces. Wyznaczono nawet wstępną datę na przełomie stycznia i lutego, jednakże okazało się, że sprawa może jeszcze trochę potrwać. 

Dustin Poirier 12 grudnia zmierzył się z brazylijskim mistrzem Charlesem Oliveirą. Starcie to przegrał, w wyniku czego UFC zdecydowało się przesunąć pojedynek między Poirierem a Diazą na bliżej nieokreślony termin w przyszłości, zapewne za kilka miesięcy. Nate jednak nie chce zwlekać z pojedynkiem i na Twitterze opublikował mocne słowa w tej sprawie:

„Właśnie skończyłem rozmawiać z UFC. Powiedziałem, że nie mam problemu walczyć z Dustinem i chcę tej walki jak najszybciej, ale oni poinformowali mnie, że Dustin jest beznadziejny. Przykro mi Dustin, ale jesteś do niczego. Mam nadzieję, że dostanę tę walkę czym prędzej. Zróbmy to!
PS. Oliveira też jest beznadziejny!”

Zdjęcie główne: NeONBRAND/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Barki – Trójka Marcela
Barki – Trójka Marcela
Tym razem Marcel „Flex” Przyszlak prezentuje swoje ulubione ćwiczenia na barki. Które z nich trzeba wykonać na siłowni, a które […]
Dlaczego warto przejść na dietę wegetariańską?
Dlaczego warto przejść na dietę wegetariańską?
Dieta wegetariańska, która wyklucza spożywanie mięsa, nabiału i ryb, zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.
Efektywne ćwiczenia na mięśnie nóg dla początkujących
Efektywne ćwiczenia na mięśnie nóg dla początkujących
Ćwiczenia na mięśnie nóg to kluczowy element każdego treningu siłowego. Z powodzeniem można je wykonywać zarówno na siłowni, jak i w domu.
Ostatnie wpisy