Strongo Redakcja

Redakcja

O portalu

Wiemy, że praca nad własnym ciałem i wymarzoną sylwetką wymaga wielu wyrzeczeń, regularnych ćwiczeń na siłowni oraz odpowiednio dopasowanej diety.

Portal strongo.pl powstał po to, aby nie tylko informować o aktualnościach ze świata kulturystyki i fitnessu, ale również dostarczać sprawdzonej wiedzy na temat treningu, suplementacji, odżywiania oraz zdrowia. Z nami jeszcze szybciej wypracujesz idealną rzeźbę, zwiększysz siłę czy wytrzymałość, albo świadomie rozpoczniesz przygodę ze sportami siłowymi i sylwetkowymi.

 
 

Redaktor naczelny

Mateusz Świst

Były kulturysta, który zafascynował się dziennikarstwem już jako nastolatek. Najpierw terminował w mediach lokalnych, następnie pracował w roli współpracownika dla czołowych ogólnopolskich serwisów sportowych, a dzisiaj ma już na swoim koncie wdrożenie kilku portali tematycznych (m.in. Nasz Futbol czy Horeca Business Club) oraz udział w wielu prestiżowych imprezach sportowych. Wolne chwile spędza na eksplorowaniu natury oraz tworzeniu muzyki alternatywnej.

m.swist@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Marta Głogowska-Drzyzga

Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter – freelancer z ponad 7 – letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży. 

Zobacz wpisy autora

Cezary Heller

Pasjonat sportu od najmłodszych lat, który nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Od blisko 10 lat tworzy fachowe publikacje z zakresu wielu dyscyplin sportowych, także mniej popularnych. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego drugą wielką pasją jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Miłośnik aktywności fizycznej, który swoje wolne chwile, poza siłownią, spędza na rowerze i na basenie. Pasjonat języków oraz tłumaczeń w każdej postaci. Nie gardzi też dobrą literaturą.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad dwuletnim stażem. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, zwłaszcza wędrować po górach z rodziną. Po godzinach zanurza się jeszcze w świecie książek oraz nowych technologii.

Zobacz wpisy autora