Strongo / #News / Znana instruktorka fitness rozpoczęła przygodę z boksem!
Znana instruktorka fitness rozpoczęła przygodę z boksem!

Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju trenerek personalnych z powodzeniem próbowała już swoich sił jako tancerka czy cheerleaderka, a teraz postanowiła odważnie wkroczyć do świata sportów walki. W weekend Kasia Dziurska udostępniła w swoich social mediach zdjęcia z treningu bokserskiego odbywającego się pod czujnym okiem byłego zawodowego pięściarza, Macieja Miszkinia.

Dziurską obserwuje na Instagramie ponad 430 tysięcy użytkowników. Ogromną popularność 32-latka zawdzięcza nie tylko licznym sukcesom w sportach sylwetkowych (m.in. złoty medal w Fitness Figure Classic, mistrzostwo Europy Bikini Fitness, wielokrotne mistrzostwo Polski w Fitness Soft, czy 2. miejsce w Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe 2017), ale również uczestnictwu w medialnych przedsięwzięciach, takich jak Taniec z Gwiazdami czy kącik fitness w programach śniadaniowych Pytanie na śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

Oprócz porad dietetyczno-treningowych absolwentka gdańskiego AWF-u chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie codzienne. Pod koniec ubiegłego tygodnia Dziurska mocno zaskoczyła jednak swoich fanów udostępniając krótką foto-relację z treningu bokserskiego.

„Pierwszy trening boksu za nami! Potrzebowaliśmy nowego bodźca i jest! Zaczynamy regularne treningi i razem z Emilianem Gankowskim będziemy w domu praktykować. Dzięki Maciej Miszkiń za mega wycisk. Jak oceniacie? Bądźcie wyrozumiali” – napisała na swoim Instagramie urodziwa fitnesska.


Trzeba przyznać, że sposób poruszania się oraz technika wyprowadzania ciosów nie wskazują, jakoby dla filigranowej fitnesski było to pierwsze zetknięcie z boksem. Tymczasem dopiero od końcówki ubiegłego miesiąca Dziurska w pełni profesjonalnie trenuje pod okiem byłego pięściarza wagi półciężkiej, Macieja Miszkinia. Efekty ich współpracy z pewnością będzie można śledzić na oficjalnym profilu instagramowym Kasi.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.