Strongo / KULTURYSTYKA I FITNESS / Zjawiskowa ring girl robi karierę w sportach sylwetkowych! „Czas się przestawić, bo czasu coraz mniej”
Zjawiskowa ring girl robi karierę w sportach sylwetkowych! „Czas się przestawić, bo czasu coraz mniej”

Sławę przyniosła jej praca w roli ring girl na dużych galach mieszanych sztuk walki, ale to przeszłość. Urocza Dominika Bilska postanowiła bowiem rozwijać swoją karierę zawodową w sportach sylwetkowych i już może pochwalić się sporymi sukcesami. Niebawem wystartuje w pierwszych tegorocznych zawodach, gdzie zamierza powalczyć o kolejny medal.

Śliczna modelka zaistniała przed szerszą sportową publicznością na prestiżowych galach KSW. Nieprzeciętna uroda Dominiki Bilskiej zapewniła jej nawet u internautów status najpiękniejszej polskiej ring girl. Już w czasach, gdy pracowała dla największej polskiej organizacji MMA, mocno dbała o własną sylwetkę, regularnie uczęszczając na siłownię.

Od stycznia 2018 roku Bilska nie wchodzi już z wojownikami do klatki, za to regularnie pojawia się na scenie podczas zawodów w sportach sylwetkowych. Startująca w kategorii fit model zawodniczka w kwietniu 2019 roku zdobyła mistrzostwo Polski, a niedługo później wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy. Do dziś są to jej największe sukcesy w kulturystyce.

Od początku nowego roku Dominika intensywnie przygotowuje się do kolejnych zawodów, a krótkie relacje z przygotowań zamieszcza w mediach społecznościowych. Jej aktualna forma już jest rewelacyjna, aczkolwiek 30-latka nadal zamierza pracować nad poprawą niektórych partii mięśniowych. Z tak ambitnym podejściem następne trofea są jedynie kwestią czasu.

„Zdecydowanie poranki to mój czas na trening. Dziś wyjątkowo wcześnie udało mi się dotrzeć na siłownię i ćwiczyło mi się baaaardzo dobrze, mimo ze byłam na czczo, więc chyba czas się przestawić, bo czasu coraz mniej” – napisała niedawno Bilska na swoim Instagramie.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.