Strongo / KULTURYSTYKA I FITNESS / Wielki sukces polskiej zawodniczki bikini fitness. Ada Kaczmarek weźmie udział w zawodach Mr. Olympia!
Wielki sukces polskiej zawodniczki bikini fitness. Ada Kaczmarek weźmie udział w zawodach Mr. Olympia!

Trwa znakomita passa reprezentantów Polski w sportach sylwetkowych! W zakończonych niedawno Mistrzostwach Europy Pro IFBB 2020 Ada Kaczmarek zdobyła złoty medal w kategorii Women’s Bikini i tym samym wywalczyła sobie przepustkę na najbardziej prestiżowe zawody na świecie – Mr. Olympia.

Polka przez wiele tygodni wykuwała formę pod czujnym okiem trenera Akopa Szostaka, doskonale znanego pasjonatom sportów siłowych choćby z walk w formule MMA czy kulturystycznych porad na wideoblogu. Na mistrzostwach w hiszpańskim Alicante, mimo wymagającej konkurencji, Kaczmarek okazała się lepsza aż od 28 zawodniczek i sięgnęła po złoto w kategorii Women’s Bikini!

„To mój największy sukces trenerski do tej pory. Ada – Ty wiesz, jak jest. Nasze relacje bywają różne, zupełnie jak brat z siostrą. Raz cię kocham, a raz chcę zabić, lecz wczoraj naprawdę cieszyłem się jakbym to ja tam startował. Jestem strasznie dumny z Ciebie” – tak Szostak skomentował w mediach społecznościowych osiągnięcie swojej podopiecznej.

Triumf na ubiegłotygodniowych ME pozwolił też spełnić Adriannie największe marzenie o zakwalifikowaniu się do najsłynniejszej imprezy w świecie kulturystyki i fitnessu. Kaczmarek będzie reprezentować biało-czerwone barwy na kultowych zawodach Mr. Olympia w Las Vegas, które odbędą się w dniach 17–20 grudnia. Co godne podkreślenia, zostanie pierwszą polską zawodniczką bikini, która dostąpi tego zaszczytu.

Zdjęcie wyróżniające: Wikipedia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.