Strongo / News / Sezon kulturystyczny 2023 – na co warto czekać?
Sezon kulturystyczny 2023 – na co warto czekać?

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadchodzą kolejne wydarzenia z branży kulturystycznej! Na jakie imprezy warto zwrócić uwagę w 2023 roku?

Wzorem ubiegłych lat gigantyczne zainteresowanie wzbudza oczywiście FIWE Fitness Trade Show, czyli największe targi branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. Kolejną edycję popularnego wydarzenia zaplanowano na dni 9–10 września 2023 roku. Targi odbędą się na terenie obiektu Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Do imprezy pozostało jeszcze wiele miesięcy, ale jest to wydarzenie, na które zdecydowanie warto poczekać!

Inna godna uwagi inicjatywa związana z branżą kulturystyczną będzie miała miejsce u naszych zachodnich sąsiadów. Fitness & Bodybuilding Show Cologne 2023 zostanie rozegrany w niemieckiej Kolonii w dniach 13–16 kwietnia 2023 roku. Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczne wydarzenie zgromadzi jeszcze więcej uczestników, niż jego poprzednia edycja. Wśród gości mają znaleźć się zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i dostawcy oraz decydenci.

Ciekawe zawody kulturystyczne organizuje w sezonie 2023 Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. WPF Poland przygotowało już nawet kalendarz na nadchodzący rok, według którego zostaną rozegrane imprezy takie jak Polish Championship PBFF (15.04), International Polish Cup PBFF (13.05), Polish Open Championship (23.09) czy Polish Cup PBFF (14.10).

Zdj. główne: Jakob Dalbjörn/unsplash.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.