Strongo / News / Pudzianowski będzie walczył z Khalidovem! Kiedy wielka walka?
Pudzianowski będzie walczył z Khalidovem! Kiedy wielka walka?

Po ostatniej walce Pudziana z zawodowym gladiatorem mieszanych sztuk walki (MMA), które to starcie strongman zwyciężył, na ring wszedł Khalidov: „Już dawno powinniśmy byli to zrobić” – powiedział. 

Przełomowe zwycięstwo Pudziana

Mariusz Pudzianowski, legendarny strongman, w ostatniej walce na gali KSW w Łodzi pokonał faworyta Michała Materlę. Warto przypomnieć, że Materla był mistrzem federacji w latach 2013–2015. Rezultat pojedynku zaskoczył wszystkich, tym bardziej że doszło do nokautu już w pierwszej rundzie. 

„To niemożliwe! […] Pudzian jest od teraz pełnoprawnym zawodnikiem MMA” – wołali komentatorzy. W tym momencie na ring wszedł sam Mamed Khalidov, który oficjalnie na Atlas Arenie zgodził się na walkę ze strongmanem. 

Kiedy pojedynek Pudzian konta Khalidov?

Jak oświadczył najsilniejszy człowiek świata, najprędzej skrzyżują swoje rękawice w 2023 roku. Do tego czasu zobaczymy walkę mistrza wagi półciężkiej m.in. z Robertem Soldiciem, będzie to rewanż za przegraną z zeszłego roku. Być może także sam Pudzianowski zdąży w międzyczasie ponownie stanąć w szranki, z którymś z zawodników MMA.

Zdj. główne: Arisa Chattasa/unsplash.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.