Strongo / News / Najpopularniejsze odżywki ostatnich miesięcy – na co stawiają profesjonaliści?
Najpopularniejsze odżywki ostatnich miesięcy – na co stawiają profesjonaliści?

Odżywki białkowe to chleb powszedni dla miłośników ćwiczeń na siłowni, którym zależy na zwiększeniu masy mięśniowej. Po jakie suplementy najchętniej sięgają zawodowcy?

5. Jumbo professional

Sprawdzony gainer, który poza solidną porcją białka oraz mieszanką węglowodanową zawiera również aż sześć różnych rodzajów kreatyny! Jego stosowanie zaleca się osobom o szybkim metabolizmie.

4. Mega Up Gainer

Kolejny gainer – tym razem charakteryzujący się gigantyczną ilością niezbędnych witamin i minerałów. Mega Up Gainer to doskonały wybór dla sportowców ceniących sobie walory smakowe, bo ma odsłony czekoladową, truskawkową czy waniliową.

3. Soya Protein 

Produkt dla osób, które w swoim codziennym jadłospisie starają się unikać mięsa oraz produktów odzwierzęcych. Soya Protein – jak nazwa wskazuje – powstaje na bazie protein pozyskiwanych z soi. Jej skuteczność została niejednokrotnie udowodniona!

2. Whey Protein Complex

Cechami charakterystycznymi owego produktu są wysoki aminogram oraz działanie anaboliczne. Stosowanie Whey Protein Complex zaleca się zarówno amatorom, jak i profesjonalnym kulturystom.

1. Iso Whey Zero

Numer jeden posiada aż 84 g białka na 100 g produktu – nie bez powodu znalazł się na samym szczycie listy! Wysoka zawartość białka w połączeniu z wieloma cennymi aminokwasami czyni z odżywki od BioTech USA obowiązkową pozycję dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową.

Zdjęcie główne: Julia Larson/pexels.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.