Strongo / KULTURYSTYKA I FITNESS / Kolejny medal Anny Banks! Imponująca forma Polki przed zawodami w Orlando
Kolejny medal Anny Banks! Imponująca forma Polki przed zawodami w Orlando

Na niespełna miesiąc przed najważniejszą imprezą w świecie kulturystyki i fitness fantastyczną sylwetką imponuje Anna Banks. Mieszkająca na co dzień w Wielkiej Brytanii zawodniczka, która na Mr. Olympia 2020 będzie reprezentowała nasz kraj, zdobyła w ubiegłym tygodniu srebrny medal na zawodach Rumunia Pro Muscle Fest w Bukareszcie i z taką formą ma szansę powalczyć o miejsce na podium także na Florydzie.

32-latka relacjonuje swoje przygotowania na Instagramie i trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić. Uwagę przykuwają zwłaszcza jej niesamowicie wyrzeźbione mięśnie czworogłowe ud, rozbudowana obręcz barkowa oraz wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha.

Fantastyczną sylwetkę Banks doceniają nie tylko internauci, którzy stale obsypują ją pochlebnymi komentarzami, ale także sędziowie na międzynarodowych zawodach. Podczas listopadowego IFBB Romania Muscle Fest w kategorii Pro Figure lepsza od naszej rodaczki okazała się jedynie Julia Heerenveen, a brąz wywalczyła Bahar Ayra.


Dla Anny wyprawa do Bukaresztu stanowiła część przygotowań do Mr. Olympia 2020, zaplanowanego na 17-20 grudnia. Wyjątkowo, ze względu na restrykcje sanitarne obowiązujące w Stanach Zjednoczonych, to prestiżowe wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy nie w Las Vegas, lecz w Orlando (Floryda). W ubiegłym roku Banks zajęła wprawdzie rozczarowującą 16. lokatę, ale tym razem ma szansę sprawić bardzo pozytywną niespodziankę.

Zdjęcie wyróżniające: Anna Banks / Instagram

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.