Strongo / #News / Anna Banks – od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa do finalistki Mr. Olympia. Ogromna metamorfoza Polki!
Anna Banks – od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa do finalistki Mr. Olympia. Ogromna metamorfoza Polki!

Długą i niełatwą drogę przebyła w sportach sylwetkowych Anna Banks, aby spełnić swoje największe zawodowe marzenie i stanąć na scenie prestiżowych zawodów Mr. Olympia. Na przestrzeni kilku lat jej sylwetka zmieniła się tak diametralnie, że aż trudno uwierzyć w prawdziwość archiwalnego zdjęcia zamieszczonego niedawno na Instagramie przez znakomitą polską zawodniczkę IFBB. „Wiara w cały proces podczas wszystkich wzlotów i upadków, cierpliwość oraz konsekwencja są tym, co zaprowadzi Cię wszędzie tam, gdzie jest Twój cel” – motywuje Banks.

Gwiazdy kulturystyki i fitnessu chętnie wracają wspomnieniami do początków swoich karier, dzieląc się także prywatnymi fotografiami z tamtych dość odległych czasów. To doskonały sposób, aby unaocznić sympatykom bodybuildingu, jakie efekty może przynieść ciężka, wytrwała praca na siłowni połączona z odpowiednim sposobem odżywiania. Na bardzo popularne w ostatnich miesiącach zestawienie dwóch zdjęć ze skrajnie różnych okresów zdecydowała się również Anna Banks, która aktualnie uznawana jest za jedną z najlepszych zawodniczek na świecie w kategorii Women’s Figure.

Mieszkająca na co dzień w Liverpoolu kulturystka jeszcze na początku poprzedniej dekady wyglądała jak większość młodych dziewczyn – miała wydatne biodra i smukłe ramiona. Regularne treningi oraz restrykcyjna dieta sprawiły jednak, że sylwetka Banks stała się ponadprzeciętnie umięśniona. Starania 33-latki zaowocowały już między innymi mistrzostwem Wielkiej Brytanii, a także dotarciem do finałowej dziesiątki kultowych zawodów Mr. Olympia. Jej znakiem wyróżniającym są dziś wspaniale wyrzeźbione mięśnie nóg, rozbudowana obręcz barkowa oraz mocne plecy.

„Zabawna historia: zdjęcie po lewej było zdjęciem „po postępie” w tamtym momencie – ponieważ to nie był nawet mój punkt wyjścia (to i tak była lepsza wersja mojego wyglądu). Stąd podekscytowanie podczas robienia selfie w przebieralni. […] Cel każdego z nas jest jednak inny i nie należy tego porównywać” – podsumowała post z dwiema kontrastującymi fotografiami popularna „Banksy”.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.